Vrať mi můj banán!

2. října 2011 v 16:43 | Luli(na) |  SHINee povídky
Děcka!!! Tleskejte mi! Po několika měsících se mi podařilo konečně dopsat tuhletu povídku! Už jsem myslela, že se mi to nikdy nepovede :D No, jako... myslím, že se povedla, mě osobně se líbí *No jo, Luli(na) - totální úchyl*

Název: Vrať mi můj banán
Fandom: SHINee
Pár: Onew/Taemin
Varování: Výskyt banánů a Sexu (Muhahaha) 18+
Věnování: Kayleigh (Dočkala jsi se, zlato :D)


No do prdele! Tohle nebyl dobrej nápad. Tohle vůbec nebyl dobrej nápad! Co je to napadlo, nechat mě doma s Taeminem?! Jen nás dva?! To co je kurva napadlo?! Buď mě chtějí utopit v ledové sprše, nebo chtějí, abych ho... No Ježíši marijá!Všichni svatí,stůjte při mně!Naliju si sklenku ledové vody. A ještě k tomu tohle příšerné vedro. To malé sexy uke se tu promenáduje jen v těch supersexyvolných kraťáskách. A vlásky mu tak krásně lítaj kolem obličeje, jak sedí před větrákem...a ten blaženej výraz, když mu na tvář fouká větřík.

A sakra. Jsem v prdeli. Vlastně budu, pokud se rychle nevzpamatuju! Hodím sklenici do dřezu a opřu se o kuchyňskou linku. Rukou si prohrábnu vlasy a tiše zaúpím. Bože, proč já? Co jsem komu udělal? A kam ta tři hovada zmizela? Sakra, tohle nedopadne dobře, tohle vůbec nedopadne dobře...

Přemýšlím co dělat, abych se nemusel vracet do obýváku, alespoň ne v blízké době. Třeba něco uvařím. Ne, to raději ne, to můžu rovnou podpálit záclony... ačkoli ty nemáme. No nic. Tak třeba. Upéct něco? No tak to už vůbec ne! Hm, hm, Mysli, Jinki, mysli. Pohledem zavadím o stůl, přesněji na misku na něm. Ještě přesněji - na banán v misce, která je na stole. Banán. Jeden. Jen jeden. Ta. Malá. Hovna. Oni mi ještě k tomu i sežrali banány?! To byly MOJE banány!!! Já si je koupil! Sám! Za MOJE peníze! Přesunu se z linky na stůl a popadnu posledního chudáčka, který mi tam zůstal.

"Tebe si sním, neboj se, zlatíčko moje," něžně pohladím žlutou slupku, než ji stáhnu.

Už se chci zakousnout, ale... Teď vážně nevím, jestli je to tím horkem a mě se zastavil mozek, ale vůbec jsem si nevšiml, kdy se mi to malé uke stvoření pověsilo na rameno! Až když v jeho ústech zmizí kousek MÉHO banánu a on si mlsně olízne rty. To jediné gesto způsobí, že mě zaplaví vlna vzrušení. Sakra, Taemine, proč nesedíš u toho větráku?! Pohledem zůstanu viset na jeho rtech a totálně mi přitom uniká pointa toho, co právě dělá, páč mě teď zajímá jediné a to-jak to dělá! Jak smyslně se u toho tváří... Bože já ho snad přirazím k té lince a normálně ho tady znásilním! Bože, jak může být něco tak rozkošné a zároveň tak děsně sexy rajcovní?!

"Mňamka," spokojeně mlaskne a pak už jen vidím, jak mizí za dveřmi.

Kouknu se na prázdnou slupku, která mi zůstala v ruce, pak na dveře, pak zas na prázdnou slupku. Chvíli mi trvá, než mi to dojde. To malé škvrně mi sežralo poslední banán! Můj banán! Můj krásňounký, chutňounký banánek! Z očí mi málem vytrysknou slzy. Já to malé štěně přetrhnu jak hada!

"Taemine, ty malej zmetku!" zaječím přes celý barák a vběhnu do obýváku s takovým elánem, že i ten koberec zbledne strachy.

To malé škvrně se na mě ale jen nevinně koukne a tak rozkošně se u toho zachichoce, že mám chuť jej... Tak dost! Sežral mi můj banán! To se neodpouští, ať už vypadá jakkoli!

"Vrať mi můj banán!" ukážu na něj prstem.

"A jak to mám udělat?" zasměje se Taemin a nadzvedne obočí.

"Tak sežeru tebe!" vrhnu se na něj.

To malé štěně ale bleskově uhne, takže se leda tak rozplácnu na zemi jak dlouhý, tak široký. Tohle chce mega pomstu! Taemin se může smíchy potrhat, zatím co já se sbírám ze země. No dyť počkej, Mine!

"Oj-ha!" zmrzne mu úsměv, když se za ním zase rozběhnu.

Okamžitě vezme nohy na ramena a zdrhá.

"Mně neutečeš, škvrně!" sápu se po něm.

Jako, to pako je taky přitrafené, či co. Ne aby zdrhnul někam do pokoje nebo tak... Ne, ono to běhá kolem stolu, jako křeček a směje se u toho jak pominutý.

"Tak už sakra stůj!" zaječím frustrovaně asi po pěti minutách a skočím po něm.

Jaké je moje překvapení, když ten blbec vážně zastaví a otočí se na mě zrovna ve chvíli, kdy provádím volný let vzduchem rovnou na něj. Jako... i bych zabrzdil, ale s nohama ve vzduchu to jde těžko. Taemin jen zaječí a v další vteřině už ho plnou rychlosti srazím k zemi, tak,že jej připlácnu o koberec. Ještě, že tady je, jinak by asi skončil ne moc hezky. Pomalu se zapřu rukama o zem a nadzvednu se. Jen zděšeně vyjeknu, když uvidím Taeminův výraz. Oči i pusa dokořán, dech nikde...nehýbe se....No doprdele! Já ho zabil! Za tohle půjdu sedět! Okamžitě potřepu hlavou. Sakra taky hned musím myslet na nejhorší. Ale když. On vážně vypadá mrtvě. Ale pořád sexy. A ta pusa dokořán. S tím by se dalo něco podniknout. No kurva, Jinki, fuj!

"Taemine?" žďuchnu do něj jedním prstem.

Nic.

"Minnie!" žďuchnu jej o něco silněji.

Zase nic. Že bych ho vážně zabil? No, když to vezmi kolem a kolem, to křehké tělíčko, pravděpodobně mrtvé a nemůže se bránit - ... Fajn, Jinki, měl bys se sebou definitivně začít něco dělat.

"Taemine!" zatřesu jím.

Konečně projeví známku života, když začne lapat po dechu. Ha! Nebyl mrtvý! Pouze měl vyražený dech! Hahááá, nepůjdu sedět!

"Minnie, v pořádku?" skloním se k němu níž.

"Eh...jo," zasípá.

"Promiň," nevinně se zaculím a hodím po něm štěněcí kukuč.

"Nic se nestalo," vydechne po chvilce.

Jen si oddechnu a dál na něm ležím. Teplota rázem stoupne o několik stupňů, když si uvědomím, jak rajcovní je tohle poloha. Hlavně když tady jen tak nevinně leží s rukama vedle hlavy a tak krásně na mě mrká. A ty pootevřené rty. Div mi neukápne slina... Jen nasucho polknu a hltám jej pohledem.

"Hyung, můžeš už se mě slézt?" vyruší mě ze zamyšlení.

"Nemůžu," odpovím dřív,než si to stihnu rozmyslet.

Ale když já vážně nemůžu. Na to je to škvrně až moc sexy a v moc vzrušující pozici a mně až příliš stojí, než abych měl odvahu se pohnout. Bože můj, tohle už je moc! Já se vážně neovládnu!

"Haha, vtipné. Padej ze mě, jseš těžkej," zasměje se Taemin.

"Ale já nechci," zavrním a skloním se k němu ještě blíž.

Tohle už prostě nezvládnu. Když vidím ty rty, které přímo křičí, abych je políbil. Až mi z toho cuká tam, kde by nemělo. Divím se, že si ještě to štěně nevšimlo, že do něj cosi šťouchá.

"Hyung, co blbneš?" nervózně se na mě podívá, jenže to už téměř nevnímám.

Jediné co teď chci, jsou ty rty. Zavřu oči a přitisknu své rty na ty jeho. Jen tak jemně, abych jej nevyděsil, což se mi očividně nepovedlo. Cítím, jak pode mnou Taemin úplně ztuhne a vsadím boty, že teď třeští oči víc, než Heechul s šálem kolem krku. Ani mě ale nenapadne přestat. Trochu víc zatlačím na jeho rty a jazykem přejdu po jejich kontuře. Bože, jak sladce chutí...úplně jako banány. Dyť on ten banán sežral! Vzpomenu si a trochu se od něj odtáhnu. Jak jsem předpokládal, Taemin na mě hledí s očima dokořán. A nehýbe se. Zase. Asi nějaký rekreační sport. Divné hobby.

"Co - co - co...?!" zakoktá se rozkošně a jeho tváře začnou nabírat rudý nádech.

Bože, jen to ne! Ten růžovoučký odstín mu tak sekne! Neodolám a opět se vrhnu na jeho rty. Netrvá to ale dlouho a Taemin mě od sebe odstrčí.

"Co to děláš?" vyjekne překvapeně.

"Mstím se za můj banán," mlsně si ho prohlídnu, a on mi to tak ztěžuje! Ještě se rozkošně červená a bezbranně třese, zdá se dokonce, že má slzy na krajíčku! Ne! Snad by se mi nerozbrečel.

"Pomsta může být příjemná, dokonce pro obě strany," usměju se a něžně jej pohladím po tváři.

Někdy nevěřím jeho věku. Vypadá jako dítě. Jemná pokožka, drobná postava, veliké oči a výraz vyděšeného kuřátka k tomu. Jak vůbec může tak dokonalé stvoření existovat? Polekaně sebou cukne, když se k němu začnu opět sklánět.

"Neublížím ti," zašeptám konejšivým hlasem, než jej opět políbím.

Tak něžně, jak jen dovedu, laskám ty měkké polštářky a přitom je hladím ve vlasech.

"Ne... nech toho," vydechne mi do rtů a snaží se mě odtlačit.

Nenechám se. Když už jsem začal, nehodlám jen tak přestat. Chytím ho za ruce, propletu s ním prsty a pak mu ruce přirazím k hlavě, aby se nebránil. Rty přejíždím po těch jeho, pár krát vsaju jeho spodní ret do úst, přejdu po něm jazykem, jemně zatahám a pak povolím. Líbám jej něžně a dlouze. Nemám v plánu skončit, na to jsou jeho rty až příliš lákavé.

Taeminovo odhodlání vyprostit své ruce z mých je stále menší, až se nakonec přestane bránit úplně a zůstane klidně ležet. Usměju se a jazykem zatlačím na jeho rty. Netrvá dlouho a pustí mě dovnitř. Hladově zkoumám každičkou skulinku jeho úst, cítím banánovou příchuť, která je přímo neodolatelná. Když se jazykem dotknu toho jeho, tělem mi projede vlna vzrušení. Začnu jej pobízet ke spolupráci, laskám jeho jazyk, přejíždím po něm tím svým, cítím, jak se Taemin podvoluje.

Po chvilce začne mé polibky nesměle oplácet. Nepatrně pohybuje svými rty i jazykem, váhavě, jako by to dělal poprvé a já si uvědomím, jak moc nevinný je. O to krásnější je představa, že právě já ho o tu nevinnost připravím. Zálibně se usměju a poodtáhnu se od něj. Pohled, který se mi naskytne, je přímo pohled pro bohy. Zarudlá tvář a napuchlé rty, v očích mírně nepřítomný pohled a zrychlený dech. Odrhnu ofinu z jeho čela a vtisknu mu naň něžný polibek. Slezu z něj a vezmu jeho křehké tělo do náruče.

"Vezmu tě někam, kde to bude příjemnější," zodpovím jeho nevyřčenou otázku.

"Hm," Přikývne nesměle a jeho tváře naberou ještě růžovější barvu.

Rukama mě obejme kolem krku a hlavu si opře o mé rameno. Usměju se, když si uvědomím, že jeho snaha odporovat nadobro zmizela. To je jen dobře, bojím se, že bych byl schopen vzít si ho i násilím a to bych si pak vyčítal. Položím ho do peřin a sám jej zalehnu. Opět si přivlastním jeho rty, jsou tak neodolatelné, nedokážu se od nich odtrhnout. Byl bych schopen jej líbat celou věčnost. Začnu rukama zkoumat hebkou pokožku na jeho hrudi, bocích, bříšku, přitom neopouštím jeho ústa. Taemin tichounce vzdechne, pak ještě jednou. Sakra, já ho snad znásilním! No, ale to by se musel bránit. A on se nebrání.

"Hyung" šeptne tichounce, ucítím jeho ruce, jak mě nesměle obejmou kolem krku.

Pohladím ho po tváři a něžně se na něj usměju. Lípnu mu pusu na rty a přesunu se na jeho krk. Líbám klíční kost, přesunu se k oušku, a kousnu ušní lalůček, vrátím se zpět, přičemž jazykem po sobě zanechávám vlhkou cestičku. Taemin tichounce skučí a celý se třese. Pořád mě křečovitě objímá kolem krku a husí kůže mu nabíhá na místech, kterých se byť jen malinko dotknu.

Vsaju do úst bradavku, pečlivě ji žužlám a jemně jej koušu. Taemin vzdychá pořád hlasitěji, dokonce začne rukama přejíždět po mé hrudi. Jsou to jen nevinné a bojácné doteky, ale i to mě dokáže vydráždit na maximum. Zajedu rukou k lemu jeho kraťásků a vsunu ji dovnitř. Dlaní přejdu po jeho penisu, který okamžitě na mou přítomnost reaguje. Taemin jen zalapá po dechu a vyděšeně vykřikne. Pokusí se mou ruku dostat z dosahu, rychle mu v tom ale zabráním. Uchopím ho pevně do dlaně, prstem ho dráždím na špičce.

"Hyung, počkej, tohle...!" hladově jej políbím, chvíli ještě něco mumlá, nakonec to ale vzdá a nechá mě.

Nemusím ho pobízet dlouho, než mi začne polibek oplácet, tentokrát už odvážněji. Nebrání se, ani když mu stáhnu kraťásky, ty odhodím stranou a odtrhnu se od jeho rtů, abych si ho mohl prohlédnout. Je tak krásný. To jeho drobné tělíčko přímo křičí, abych si ho vzal. Skloním se k jeho bříšku, vniknu jazykem do pupíku. Slastné steny mě ujišťují, že se mu to líbí. V duchu se ušklíbnu a přesunu se níž, jazykem přejdu po jeho penisu, vezmu jej do úst a zase vypustím. Začnu se věnovat jeho stehnům, roztáhnu mu nohy a jazykem zabloudím k jeho otvoru. Chvíli kolem něj kroužím, než vniknu dovnitř.

Taemin vyjekne, pak hlasitě zavzdychá mé jméno. Chvíli ho takhle dráždím, pak se posadím a natáhnu se k nočnímu stolku, Otevřu šuplík a vytáhnu tubu s gelem. Nechci mu přece ublížit. Otevřu tubu a vymáčknu si gel na ruku. Rozetřu ho, nechám tubu tubou a vrátím se k načaté práci. Potřu Minnieho dírku gelem. Nesouhlasně sykne, jak ho to chladí, hned na to vykřikne, když do něj začnu opatrně pronikat jedním prstem. Není to vůbec jednoduché, jelikož se okamžitě stáhl. Nakloním se k němu a začnu ho rozptylovat polibky na tváře, rty, krk i hruď.

Po chvilce se konečně uvolní natolik, že můžu pokračovat. Zajedu prstem hlouběji, pomalu s ním pohybuju ven a zpátky, neustále jej přitom líbám. Zatím co do něj vniknu i druhým prstem, volnou rukou opět uchopím jeho penis a začnu jej třít. Taemin pevně stiskne oční víčka k sobě, rukama mačka prostěradlo a s jeho hrdla se dere pořád víc vzdechů. Ústy se přesunu níž a vystřídám ruku, kterou začnu pro změnu bloudit po jeho stehně, pak uchopím jeho varlata, dráždivě je mnu v dlani. Kousnu jej do žaludu, kroužím kolem něj jazykem, saju ho. Jeho tělo se pořád víc napíná v křeči. Ani nevnímá, že už jsem v něm třemi prsty. Opatrně ho roztahuju, přičemž ho nepřestávám kouřit.

"Hyung, já už - !"

Ucítím, jak to v něm škubne a následně na to mi vystříkne do úst. Veškeré sperma spolykám a vypustím ho z pusy. Vytáhnu z něj prsty, stáhnu si trenky, které už jsou mi pěkně těsné. Zvednu mu nohy, které si opřu o ramena a nasměruju svůj penis k jeho otvoru. Podívám se na něj, pořád je ještě mino z vlastního vyvrcholení. Oči má zastřené, tvář zpocenou a vlasy nalepené na čela. Využiju toho a pomalu do něj začnu vnikat. Vzdechnu slastí, je tak těsný. Ach, Bože! Netrvá dlouho a na jeho tváři šokovaný výraz, který hned vystřídá bolestivá grimasa. Z očí mu vyhrknou slzy.

"Shhh, za chvíli to přejde," zašeptám konejšivě a měkce ho políbím na rty.

"Ne… jdi pryč," zaskučí bolestivě a snaží se mě setřást.

Začnu slíbávat slzy, které mu tečou po tváři, a pomalu vniknu o něco hlouběji. Taemin vykřikne bolestí. Raději se přestanu hýbat.

"Bolí to," vzlykne "nech mě. Prosím."

"Promiň," Řeknu jen, nemůžu přestat.

Rty se přisaju na jeho krk, cucám horkou kůži, lechtám ji jazykem. Taemin se pokusí ode mě odtáhnout, čímž způsobí, že se v něm pohnu. Z jeho rtů unikne tichý sten. Zkusím se v něm sám pohnout. Další sten. Usměju se a přirazím do něj až po kořen. Pomalu se v něm pohybuju, pořád ale zrychluju. Jen okrajově vnímám Taeminovy vzdechy. Zběsile přirážím, až nakonec s výkřikem vyvrcholím.


Hladím Taemina ve vlasech, zatím co se ke mně tiskne. Rukou přejíždím po jeho zádech a užívám si téhle chvilky.

"Hyung?" zašeptá tiše Minnie, palcem mě přitom hladí po hrudi.

"Hnn?"

"Udělal jsi to jen kvůli tomu banánu?" zeptá se tichounce.

"Ne, banán to jen urychlil…" řeknu.

"Takže…"

"Chtěl jsem tě už předtím, tohle byla dobrá záminka."

"Aha."

"Proč to chceš vědět?" zeptám se.

"Já…"

Chytnu ho za bradu a přinutím ho kouknout se mi do očí.

"Ty co?" zeptám se a čekám odpověď.

Taemin těká pohledem po mé tváři, přičemž je celý rudý.

"Kdy koupíš další banány?"

 


Komentáře

1 [ki:ta] [ki:ta] | Web | 2. října 2011 v 17:20 | Reagovat

Tak tohle byl fakt extrém, se tady válím po stole smíchy :D Přeju ti, abys mě při tom viděla, věta: A kam ty tři hovada zmizeli? Mě rozsekala jako první a pak už to pokračovalo přes: Ty hovna mi ještě k tomu i sežrali banány?! ...Koberec zbledne strachy až po: Dyť on ten banán sežral!
tohle prostě bylo skvělé a absolutně zbožňuju tento styl psaní :D dobrá práce, teším se na další povídky podobného žánru :D ;-D

2 Kaoru Kaoru | 2. října 2011 v 17:20 | Reagovat

No teda lulí to je něco  vážně to je no ani já nevim  jak ...no prostě nádhera já si zamilovala povídky od teba ..:D...NÁDHERA..WOOW!!...:D

3 Gaby Gaby | Web | 2. října 2011 v 17:23 | Reagovat

To mysli Onewe...jsme zabloudila k Müsli :D:D neva no :D
Ale jinak zase banán? :D
ne že by mi to vadilo, ale to se asi nejlépe píšou co? :D
Ty banány jsou prostě někdy lepší než něco jiného :D A Lulí samozřejmě se ti to povedlo :D

4 Terry Terry | Web | 2. října 2011 v 17:33 | Reagovat

Bože XDDDDDD To prostě nemá chybu XD Ten začátek mě zabil :D :D Teď si nebudu moct dát banán s klidným svědomím! XDD Úžásné, dokonalé, perfektní! XD

5 Yuuko Yuuko | 2. října 2011 v 18:07 | Reagovat

Prej kdy koupíš další banány!! No já se z toho snad zjevím! xD *utírá si nosebleed*

6 eSmy affík:) eSmy affík:) | Web | 2. října 2011 v 18:20 | Reagovat

aaaa... skvelé....úchylné... a zase tie banány... pre boha, čo máte vy dve s banánmi???? :D:D:D:D

7 Nao-chan Nao-chan | 2. října 2011 v 19:39 | Reagovat

nééé...to mě málem fakt zabilo :D první sem si to užívala...sliny, úchylnej pohled, úšklebek...však to znáš :D......a pak přišlo: "Ne, banán to jen urychlil…" a já se začala tlemit :D a pak ta osudná věta: "Kdy koupíš další banány?" a já se převrátila se židlí dozadu v záchvatu smíchu :D skoro mě to zabilo! :D He..hehe.. :D

8 Ai Renge Ai Renge | Web | 2. října 2011 v 20:29 | Reagovat

To bylo úžasný *-* a zrovna dva moji velcí miláčci.. OH! Prostě dokonalost tahle povídka a ten konec.. To je tak roztomilé ^^

9 Kayleigh McCamyo Kayleigh McCamyo | Web | 2. října 2011 v 20:29 | Reagovat

Jó, naučila jsem tě to dokonale. Píšeš stejně jako já. Nakazila jsem tě nepochopitelným humorem, paráda, fakt :D Hej, jako, pokud může banánovník krčit rameny, můžeš i ty psát jako já, pravda :D Ale jako, tohle mě rozsekalo, fakt. Ty tvoje hldy, prostě... ne. Ne. Nesmím to číst, bo se chlamu jak debil, matka přišla aspoň desetkrát, či mi nejeblo už, nebo co. :D

Fakt dobrá věc, díky, díky, bejby :D

10 keishatko keishatko | Web | 2. října 2011 v 21:05 | Reagovat

paráda...viac k tomu nemôžem povedať, pretože to musím rozdýchať :) zdochnem z teba :)

11 ElenEstel ElenEstel | 2. října 2011 v 21:26 | Reagovat

wow ta poslední věta byla boží

12 Hanako Hyuuga Hanako Hyuuga | E-mail | Web | 3. října 2011 v 22:25 | Reagovat

super,musela jsem od monitoru odhánět svou mladší sestřičku,která měla slinu u pusy,jak to bylo super :-D

13 Míí-chan Míí-chan | 2. prosince 2011 v 23:09 | Reagovat

Ááááááááááááááááááááááááááááááááá!! Já tu povídku miluju! Ááá! Jsem se celou dobu řehtala jak idiot. A potom ta pomsta. Buhééé!! Miluju tu povídku. Jsi můj bůh! xD ^^

14 Kami Kami | E-mail | Web | 17. prosince 2011 v 22:21 | Reagovat

konečně jsem se po dlouhý době fakt pobavila :D

15 Jenny Jenny | Web | 8. ledna 2012 v 14:48 | Reagovat

Ta poslední věta...taký dojeb xDD Ale mě se to tak páčííí toto *,*

16 syrinox syrinox | 25. ledna 2012 v 16:17 | Reagovat

No krutě ty!! Luxusní povídka XD Sem z toho nemohla :D Jen tak dál XD

17 Kayumi Kayumi | E-mail | 7. února 2012 v 20:12 | Reagovat

"To malé sexy uke se tu promenáduje jen v těch supersexyvolných kraťáskách" tak to me skolilo k zemi sotva sem zacala cist xDDD dokonala povidka xD

18 narutopovidky-misaki-san narutopovidky-misaki-san | E-mail | Web | 9. května 2012 v 20:49 | Reagovat

“Sexy uke“ To bylo sladký. Píšeš moc pěkně xD

19 Christine Christine | Web | 21. srpna 2012 v 19:41 | Reagovat

Ty hlášky, no já mám hafo dost :D S váma se člověk nenudí :D Ááá jak já miluju Taemínka :D To je takové sladké ukeťátko ^^

20 Lulu Lee Taemin Lulu Lee Taemin | 26. září 2012 v 19:26 | Reagovat

to bylo neskutečný a ten konec no paráda :)

21 Jituna:D Jituna:D | 13. října 2012 v 9:49 | Reagovat

dokonalá povídka:D

22 annna:D annna:D | 23. listopadu 2012 v 21:18 | Reagovat

cool povidka fakt dobry ten konec je dobrej :DDDDD

23 Anonym Anonym | 25. listopadu 2012 v 16:42 | Reagovat

No Luli(no)!!! Ty mě chceš snad zabít nebo co! :D :D Ty hovna... :D Ježiši já to snad ani nenapíšu, jak jsem na pokraji smrti z nadměrnýho smíchu!!! :D Ale to ,,Kdy koupíš další banány?'' mě fakt dostalo :D :D

24 segfan segfan | E-mail | 3. prosince 2012 v 21:20 | Reagovat

Tak tohle je vážně pecka! ♥

25 Krtek:3 Krtek:3 | 14. prosince 2012 v 10:01 | Reagovat

Božéé, tak to bylo boží :D Já miluju pár OnTae x)

26 Ell Ell | 11. února 2013 v 20:31 | Reagovat

Prostě jenom tvoje povídky mě dokážou takhle dokonale rozsekat.. :DD Já to musím nejdřív rozdýchat,.. :DD Tady můžu použít svoje roky strávené jogou když jsem byla malá.. jenom si musím vzpomenout... kurva!! ono to nejde............ po téhle povídce ale vážně nejde myslet! :DD Panebože.. Já totálně nemá slov.. snad ani nemusím říkat jak to bylo mega boží.. a navíc díky tobě jsem aspon zjistila kde si mám svoje.. ehm.. jak to nazvat.. výpadky?.. ne..kurvna já nevím.. záchvaty?.. vybíjet.. chudák můj milovaný stůl.. Možná bude s takovým tempem zapotřebí koupit nový.. hehe.. Miluju Taemina ať je s kýmkoliv.. když on je prostě takové malé štěnátko.. <3

27 Danielle ^.^ Danielle ^.^ | 19. března 2013 v 14:23 | Reagovat

omg :D já jsemtak perverzní od tý doby co jsem začala poslouchat SHINee :D jak jinak než dokonalá povídka :3 Taemin je prostě zlatíčko muhehhe :D 2min je stejně nejlepší :D

28 kyu kyu | 18. dubna 2014 v 20:07 | Reagovat

znasilnovani - no
just no

29 Asami-chan Asami-chan | 22. listopadu 2017 v 16:27 | Reagovat

Vzhledem k tomu, že jsem na fb skupině viděla tvůj příspěvek, který se týkal tvé staré tvorby, tak jsem neodolala a musela jsem si něco přečíst. Můžu tedy spokojeně říct, že se mi líbí více tvá současná tvorba, protože toto je laciné, ale cute. Neoriginální, ale účinné. Naivní, ale k zasmání.
Je zde krásně vidět posun času. Začátek povídky jsem začala číst s představou SOUČASNÉ podoby těch dvou. Pak jsem se praštila do hlavy, protože výraz "malé škvrně" pro současného Taemina prostě NO. Byla jsem tedy nucena si najít jako předlohu osmnáctiletého Taemina. Ehm. To byla chyba. Půl hodiny jsem se chechtala jeho umělým vlasům. Je to špatný, já vím. Pak jsem tohle přečetla a mám jedinou další poznámku: Neměň nic na tvém stylu, ale kup ty BANÁNY!!"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif