Ty jseš vážně děvka!

4. října 2011 v 21:58 | Luli(na) |  Super Junior
Muhahahahaha, další úchylárna na světě. Psala jsem to dnes skoro celý den a myslím, že se to celkem povedlo... jen... mi to přijde nějaké divné. No, nevím... uvidíme, co na to řeknete vy :D Snad se bude líbit :D

Název: Ty jseš vážně děvka (volné pokračování povídky: Jseš děvka, Chule!)
Fandom: Super Junior
Pár: KiHanChul (Kibum, Hangeng, Heechul)
Varování: Slash/Yaoi 18+
Věnování: Povídka je pro moji milovanou imouto-chan twinsátko Elishu k svátku, který má zítra. Takže ti tímto přeju všechno co jen chceš :D Miluju tě, zlato. Užij si povídku :D
"Ty jseš vážně děvka, Chule!" ušklíbl se hnědovlásek.

Starší muž jen svůdně zamrkal a posadil se mu na klín. Ruky mu obtočil kolem krku a sklonil se k jeho tváři. Hladově jej políbil, jazykem přejel po jeho čelisti až k uchu, které skousl.

"To ti ale nebrání se mnou spát, že?"

Hangeng chytil Heechula za pas a namáčkl ho na sebe. Hee automaticky zaklonil hlavu. Nemusel čekat dlouho, než ucítil na krku rty svého milence. Slastně zavzdychal, přitiskl se k němu co nejtěsněji a rukama mu vplul do vlasů. Hangeng rukama zajel pod Chulovo tričko, hladil ho po rozpálené kůži a užíval si jeho slastného sténání…


Chtěl se jít vysprchovat a hned poté jít spát. Zkoušeli dnes s kluky obzvlášť dlouho, byl zmožený a jediné, na co myslel, byla postel. Málem usnul ve vaně, kdyby ho nevyrušil Shindong s tím, že i někdo jinej by chtěl použít koupelnu. Rychle se teda osušil a s ručníkem kolem pasu vyšel z koupelny. Chtěl už vejít do svého pokoje, když ho něčí ruce chytily za ramena a vtáhly do jiné místnosti.

"Sakra, co to…?" cizí rty na těch jeho jej dokonale umlčely.

"Čas na trojku, zlato," zavrněl mu do ucha Heechulův vzrušený hlas. Uslyšel tichý smích, ve kterém okamžitě poznal Hangenga. Tak je to tady. Pomyslel si.

"Nevypadá zrovna nadšeně," ušklíbl se Hangeng.

"Ale když mě šukal, nevadilo mu to," řekl jen Heechul, chytil Kibuma za loket a dotáhl jej k posteli, na které už ležel Hangeng.

To, že byl nahý, Kibuma ani v nejmenším nepřekvapilo. Ostatně, byli v Chulovém pokoji - tady se na člověku oblečení moc dlouho neudrží.

"Těšíš se?" zavrněl Heechul, když si klekl před Kibuma a strhl z něj ručník, který měl kolem pasu.

Okamžitě se přisál na jeho krk, rukama ho hladil po bocích. Hangeng nehodlal být nijak po zadu, objal Kibuma kolem pasu a ze zadu se na něj natiskl. Rty mu projížděl po šíji, kousl ho do ušního lalůčku. Kibum slastně zavzdychal a vjel Heechulovi rukou do vlasů. Přitáhl si jeho tvář k té své a hrubě jej políbil. Kdyby jej Hangeng ze zadu nedržel, povalil by ho do peřin a okamžitě by si ho vzal.

Vůbec netušil, kdy se jeho postoj změnil, ale sex s mužem už mu nepřišel tak nechutný. Byl docela zvedný, jaké to bude dokonce se dvěma.

Heechul zasypával polibky kůži nejmladšího kluka, laškovně jej kousal, rukama ho hladil po vypracovaném bříšku. Kibum slastně vzdychal, hladil Heechula ve vlasech nakláněl hlavu na bok, aby jej mohl Hangeng líbat na krku.

Hangeng se z krku pomalu přesunul na záda, vtisknul mu polibek mezi lopatky, nehty mu škádlivě projížděl po bocích. Kibum se pod těmi doteky chvěl a slastně přivíral oči. Po několika minutách už ho ale omrzelo nic nedělání.

"Počkej," zastavil Hangenga, který jej právě líbal na rameni.

Chytil Heechula za paži a vyměnil si s ním místo, takže teď byl uprostřed Heechul. Vrhnul se na jeho rty a jazyk mu narval takřka do krku. Hee ale nedal nijak najevo, že by mu to vadilo. Objal Kibuma kolem krku a natiskl se na jeho tělo.
Hangeng okamžitě pokračoval tam, kde skončil, aniž by se pozastavoval nad tím, že se ti dva prohodili. Prostě začal rty mapovat Heechulovy záda. Nakonec se vrátil k jeho krku a jazykem přešel po místě těsně pod uchem - Heechulovo nejcitlivější místečko. Nejstarší muž zasténal Kibumovi do rtů, odtrhnul se od něj a otočil tvář k Hanniemu. Chytil ho za krk a přitáhl si jej pro polibek. Kibum se přesunul na Chulův krk, vsál do úst kůži tak, že si byl jistej, že tam po něm zůstane pěkně rudý flíček.

Kousl ho do klíční kosti, jazykem zkoumal křivky jeho dokonalého těla. Zastavil se u bradavky. Nejdřív ji vzal jemně mezi zuby, pak zesílil stisk. Heechul vzrušeně sykl. Tak příjemná bolest.

"Chci tě," zavrněl Hangeng do jeho ouška, rukou zajel k jeho konečníku a vnikl do něj prstem.

Hee jenom vzdychl slastí a okamžitě se proti němu pohnul i když tuhle přípravu vůbec nepotřeboval. Byl dostatečně roztáhnutý ještě z jejich předešlého milování, které praktikovali jen chvilinku před tím, než vtáhl Kibuma do svého pokoje.

"Tak si mě vem," zaskučel. "Vemte si mě oba."

Kibum dráždil Heechulovy bradavky, mnul je mezi prsty, kroužil kolem nich jazykem, žužlal je a sál, dokud nebyly obě úplně ztvrdlé. Na břichu jej tlačilo Heechulovo vzrušení. Ušklíbl se a jazykem klouzal po jeho hrudi stále níž. U bříška se chvíli zdržel, jen aby mohl jazykem vklouznut do jeho pupíku, čímž si vysloužil další Chulieho sten.

Hannie vnikl do Heechula dalšími dvěma prsty. Věděl, že to není zapotřebí, ale nemohl si pomoct. Tak rád jej škádlil. Hrál si s ním a věděl, že Heechulovi se to líbí. Viděl, jak se Kibum pomalu přesouvá k Chulovmu penisu a ušklíbl se. A to si myslel, že bude Kibum protestovat, nebo tak něco. Ale ne, byl víc, než aktivní. Jeho vlastní penis už putoval vzrušením, nemohl se dočkat, až bude uvnitř toho dokonalého těla. Tolikrát už ho měl a pořád se ho nedokázal nabažit. Heechul byl prostě něco, jako droga. Musel ho mít pořád. A jak si stihl všimnout, tak i Kibum mu podlehl.

Jo, Chulie, jsi prostě neodolatelný, pomyslel si zálibně.

"Kibume!" Heechul se slastí pohnul proti jeho ústům, které pohltily jeho penis.

Vjel mu rukou do vlasů a přimáčkl ho k době. Kibum jen stěží potlačil dávivý reflex, který mu ten prudký pohyb způsobil a trochu se odtáhl. Chytil Heechula za boky a vypustl ho z úst. Jeho nesouhlasné mručení ignoroval a začal se věnovat jeho stehnům. Když rukou zajel k jeho konečníku, zjistil, že Hangeng už jej připravuje. Málem zapomněl, že je tady i on. Rozhodl se nechat ho dělat si svou práci a sám se opět začal věnovat Chulově chloubě. Jazykem obkroužil žalud, pak jej kousnul. Heechul hlasitě skučel, slastně přivíral oči a kousal se do rtu. Nejmladší se pro sebe ušklíbl a pohltil jej celého do úst. Dráždivě si s ním pohrával, rukama mnul jeho varlata, hladil jeho stehna, nakonec se vrátil k jeho otvoru a přidal se k Hangengoi. Vnikl do něj dvěma prsty - celkově jich už měl v sobě Heechul pět - a začal se v něm pohybovat.

Hangeng se na chvíli zarazil, když ucítil Kibumovi prsty, jak se k němu přidaly, nijak to ale nekomentoval. Natočil si k sobě Heechulovu tvář a přisál se na jeho rty. Heechulovy vzdechy tak zanikly v polibcích.

Když z něj Hangeng vyndal prsty, udělal tak i Kibum. Číňanek se odtáhl od Chulových rtů, nasměroval svůj úd k jeho zadnici a pomalu do něj začal vnikat. Heechul vykřikl slastí a trhavě se proti němu pohnul. Hanniemu se před očima zjevily hvězdičky, když do něj pronikl až po kořen. Hee byl tak úzký, že to snad ani nebylo možné. Okamžitě do něj začal přirážet, zatímco jej Kibum pořád kouřil. Hee byl na vrcholu blaha. Netrvalo dlouho a s výkřikem se udělal do Kibumových úst. Ten se od něj odtáhl a vyplivl sperma na prostěradlo. Otřel si ústa a zvedl se k Chulově tváři. Fascinoval ho výraz, který viděl. Oči zastřené touhou, slastí zkřivený obličej a mírně pootevřené rty, ze kterých unikaly táhlé steny.
Hangeng vzdychal do Heechulva ucha, dlaněmi hladil jeho bříško a pořád rychleji do něj přirážel.

"Víc," zachraptěl Hee prosebně.

Byl na pokraji šílenství. Hangeng mu nestačil. Ne, když věděl, že může mít víc.

"Kibume, pojď taky," zaostřil na jeho tvář, která se před ním objevila. "No tak!" zaskučel.

Kibum přemýšlel, jestli to vážně myslel vážně. Jako, neublíží mu, když v něm budou dva? Tázavě se koukl na Hangenga, ten byl však někde v oblacích.

"Kibume!" přitáhl si jej k sobě blíž. "Dělej!"

Kibum ještě chvíli váhal, nakonec ale poslechl. Už jen proto, že jeho malý kamarád si žádal pozornost. Chytil Heechula pod kolena, a nadzvedl jej. Heechul se rukama opřel o jeho ramena a nohy mu obtočil kolem pasu. To už Hangeng postřehl a když mu došlo, co chce Kibum dělat, přestal se v Chulovi pohybovat, aby se do něj Kibum rychleji dostal. Kibum se na něj natiskl, jednou rukou uchopil svůj penis a nasměroval ho k Chulovmu konečníku. Pomalu se začal sunout dovnitř. Heechul sykl mírnou bolestí, která přišla. Netrvala ale dlouho. Nedočkavě se zavrtěl, chtěl je cítit oba v sobě.

Kibumovi se udělaly mžitky před očima a neudržel hlasitý sten. Heechul byl už tak dost těsný, natož, když v něm byl spolu s Hangengem.

Heechul sténal pořád hlasitěji, tolik slasti už dlouho nezažil. Rukou si zajel do klína a uchopil svůj opět vzrušený penis do dlaně. Začal jej rychle třít, před očima měl černo. Měl pocit, že slastí snad omdlí. Ti dva se v něm pohybovali stále v rychlejších intervalech, jejich vzdechy k němu doléhaly jakoby z dálky. Přehlušovali je jeho vlastní vzdechy a tepaní v hlavě.

Napnul se v křeči a s výkřikem už podruhé vyvrcholil. Nevěděl, kdy se udělali ti dva, vyčerpáním ani nevnímal. Cítil jen zběsilý tlukot vlastního srdce.

Když si konečně začal uvědomovat okolní svět, ležel už v Hannieho náručí.

"To bylo skvělé," zavrněl a přitiskl se k svému milenci.

"To jo," vydechl Hangeng a pohladil Heechula po tváři.

"Kde je Kibum?" zeptal se tiše.

"Odešel," odpověděl Hangeng.

Heechul jen pokrčil rameny, bylo mu to jedno. Dostal co chtěl, víc ho nezajímalo.

"Chce se mi spát," zavrněl Hee.

Hangeng jej políbil do vlasů a přehodil přes oba přikrývku. "Spinkej, Popelko."
 


Komentáře

1 Elis Elis | Web | 4. října 2011 v 22:14 | Reagovat

Ňahááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá... to bylo.. *hehe... noseblooding* .. na začátu mě dostala ta věta... "Zkoušeli dnes s rukama obzvlášť dlouho, byl zmožený a jediné, na co myslel, byla postel." ... po chvíli mě napadlo, že to asi má bát s kluky a nés  rukama.. alůe stejně.. ňahahahahahahaha.. díky za věnování.. taky tě miluju.. wuhehehehe...!!! jako vždy totálně yaoistický a dokonalý! hahahaha!

2 keishatko keishatko | Web | 4. října 2011 v 22:19 | Reagovat

tak tento diel bol fakt *nosebleedový* :D paráda

3 eSmy affík:) eSmy affík:) | Web | 4. října 2011 v 22:43 | Reagovat

Chulie ty seš děvka! :D:D..... bože... skvelé, takto an dobrú noc takúto úchylárnu!.... to si robíš srandu?.... ty čo ccheš aby som mala za sny? D:D:.... ae proste skvelé... toto musíš písať častejšie:D:D.... kľudne ešte jedno pokračovanieeee:D:D..... nám to nebude vadiť :D

4 JaeRa JaeRa | E-mail | 5. října 2011 v 13:48 | Reagovat

BOŽE.... ZABTE MĚ.... muhííííííííííííííííííííííííí.... :D ............................. já nemám slov..... JE TO SKVĚLÝ........... ÚŽASNÝ!!!! DOKONALÝ!!!! *a hladově se vrhá na Hyukieho - dneska tě roztrhám!!*

5 Kaoru Kaoru | 5. října 2011 v 15:40 | Reagovat

Ahhhhhhhhh...jako lulí užasný vážně nádherný tak to si včera večer psala?..jo tak to stojí za to..teda jako vážně zbožňuju tvoje povídky jsou jak drogy.....jo jak drogy!!...:D...BOŽÍ!!

6 Terry Terry | Web | 5. října 2011 v 16:13 | Reagovat

Ňááááááá to je dokonalý!!! :D ÚŽASNÝ, DOKONALÝ, PERFEKTNÍ!!! Nevím co jiného na to říct :D Snad jen, že když se Hanniemu před očima oběvily hvězdičky, tak Terry chytla záchvat smíchu XDDD Úplně to vidím XDD Vážně luxusní!! :'D

7 Nao-chan Nao-chan | 5. října 2011 v 19:08 | Reagovat

Waháááááá...to bylo...víc než dokonalý! totálně sem si poslintala stůl (muííí kdo to má teď utírat?)....to bylo tak.....uhm...nemám slov! *vrhá hladový pohled na Sunga → následně se na něj vrhá a tlačí ho směr postel*

8 [ki:ta] [ki:ta] | Web | 5. října 2011 v 21:12 | Reagovat

Asi před deseti minutama jsem velice obhajovala, že nemám vůbec chuť na yaoi... ano, můj názor se okamžitě změnil, jak jsem otevřela tuhle skvělou povídku :DDDD

9 Minnie&Jituna Minnie&Jituna | 23. ledna 2013 v 16:04 | Reagovat

Hele jako ty to napíše za večer,druhej den to tam dáš a jako jak to může být tak fantastický..no naprosto dokonalý :D

10 , , | 16. ledna 2015 v 15:44 | Reagovat

Alušo, VE SVÉM VLASTNÍM ČLÁNKU napíšeš že jsi nespolečenská, a když ti to pod jiným článkem připomenu, najednou jsi uražená co jsem si to dovolil napsat.

ZTRÁCÍŠ SE VE SVÝCH VLASTNÍCH LŽÍCH "PŘÍRODNÍ" BLONDÝNKO S UMĚLE ODBARVENÝMA VLASAMA !!!!!!!!!

---------------------

"K čemu mi bude, když budu vyhledávat ty, kteří mají jiný názor než já a budu je veřejně zesměšňovat???"
TO NEVÍM, ALE DĚLÁŠ TO, ALUŠO!
TVOJE MENTALITA JE TOTOŽNÁ S KLUBEM SYSIFOS, NA KTERÝ SI TOLIK STĚŽUJEŠ!

---------------------

Narcistická Alušo, jsi trapná s tím, jak si necháváš vystavit souhlasné kývání hlavou, zatímco nesouhlasné příspěvky důsledně mažeš!!!!!!!

---------------------

A rakovina je zapozdřený parazit, nebo houba? Kterému svému výplodu více věříš Alušo?
Kolik lidí jsi svým citronem a jedlou sodou vyléčila z rakoviny?

To tolika hleděních do slunce musíš být přímo bystrozraká!!!!!!!

11 praashek praashek | E-mail | 12. února 2017 v 14:01 | Reagovat

Mě rakovinu vyléčila. škoda že Vůdce neměl rád citron.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif