Povídka na přání pro Gaby 1/2

12. října 2011 v 19:51 | Luli(na)
Tak semi podařilo napsat první povídku na přání. Teda vlastně, půlku. Jsem se u toho nějak moc rozepsala a bojím se, že by mi ta mrcha blog.cz odmítla článek zveřejnit naraz. Takhle zabiju dvě mouchy jednou ranou. Něco tady přibude a já budu mít víc času, abych si rozmyslela pokračování povídky. Jsem to ale chytrá, což? Uhn, jinak, Gaby, doufám, že se ti to bude líbit, nevím, zda jsem se trefila do toho, co jsi po mě chtěla, snad ano, přijde mi to takové divné...zatím tady žádné yaoi není, ale to napravím v druhém dílu, neboj .D Tak, užij si to, zlato, druhý díl se pokusím napsat co nejdřív :D

Fandom: Super Junior
Pár: KangTaeuk
Žánr: Romantika, slash
Varování: Zatím žádné


"Ach, Kangine! Promiň, já nevěděl, že tu jsi!" vyjekne Leeteuk, když vběhne do koupelny a všimne si Kangina. Jediné, co jej zakrývá, je ručník kolem jeho pasu. Po těle mu ještě stékají kapky vody, vlasy má mokré a rozcuchané. Je to pohled přímo pro Bohy. A kdyby neměl ten ručník, vypadal by ještě líp. Leeteuk prudce zatřepe hlavou a zrudne, když si uvědomí, co za myšlenky mu to vlastně víří hlavou.
"To je v pořádku, už jsem hotový, pokud chceš do sprchy, klidně jdi." Usměje se Kangin mile a zálibně pozoruje Leeteukovu zarudlou tvář. Všiml si, jak se na něj jeho leader koukal. Jak pohledem hltal jeho tělo. Stejně tak on nemohl spustit oči ze staršího muže. Na to, kolik mu bylo, vypadal tak šíleně mladě. A taky šíleně nevinně. Kolikrát se přistihl, jak si představuje, jaké by to bylo, držet jeho drobné tělo v náručí, hýčkat si ho, líbat ho v těch krásných vlasech, ochutnat jeho dokonalou kůži… Zarazí se - opět myslí na to, na co by myslet rozhodně neměl. Nemůže přece chtít Leeteuka. Je to chlap a pochybuje, že by se Leeteukovi líbil, i když dle toho, jak jej Teuk svléká pohledem z ručníku…
"Uhn, tak… můžu?" vytrhne ho Leeteukův tichý hlas ze zamyšlení.
"Co? Jo! Jo, jasně, běž." Popadne hřeben, projde kolem Leeteuka, ten nenápadně vdechne vůni, která z něj jde. Slastně přivře oči a pousměje se. Rychle se vzpamatuje, když si uvědomí, že už stojí mezi dveřmi moc dlouho.

*

Kangin se přistihne, jak opět pohledem probodává Leeteuka, než však stihne stočit pohled jinam, podívá se Leeteuk jeho směrem. Oba zrudnou, Kangin kvůli myšlenkám, které se mu pořád honí hlavou, Leeteuk proto, že nečekal, že by ho Kangin přistihne, když se na něj dívá. Oba si uvědomovali to napětí, které mezi nimi bylo, ani jeden si to však nechtěl připustit. Oba odmítali přijmout skutečnost, že by se zamilovali do muže. Ale, vadilo by to někomu…?
"Kangine!" Ryeowook drcne do staršího kolegy, hnědovlásek sebou polekaně trhne a koukne se na Wookieho.
"Večeře." Oznámí mu s úsměvem. Kangin jen přikývne a vstane.
Pořád nemůže přestat myslet na světlovlasého muže. Jeho tvář má před očima ať už je kdekoli. Naloží si plný talíř, kotkem oka postřehne, jak se Ryeowook spokojeně usměje. Kangin se musí taky usmát. Je tak jednoduché tomu klukovi udělat radost. Ale jeho jídlo je opravdu výborné, to se musí nechat, uzná, když dojí. Odloží talíř, poděkuje Ryeowookovi a chce jít zpět do obýváku.
"Wookie, neviděl jsi…" Ve dveřích se srazí s Leeteukem.
"Au!" vyjekne leader, když tváří napálí do Kanginove hrudi a jelikož je to tintítko od přírody, náraz způsobí, že málem spadne na zem. Kangin ale rychle vymrští paže do vzduchu, chytne Leeteuka kolem pasu a přitiskne ho k sobě. Tělem mu přitom proběhne příjemný mrazík.
"Dávej pozor." Řekne tiše. Cítí, jak tělo v jeho náručí ztuhne. Leeteuk se vymaní z jeho sevření a vyděšeně několik kroků stoupí. Nechápe, co to bylo za pocit, když cítil pevné paže, jak tisknou jeho tělo k vypracované hrudi. Jako by mu nitrem postupoval elektrický proud.
"Promiň." Omluví se a rychle kolem něj proklouzne do kuchyně.
"Leeteuku." Šeptne tichounce hnědovlasý mladík a raději zmizí ve svém pokoji…

*

Yesung přistoupí k Ryeowookovi, zazpívá svou sloku a pak drobného kluka obejme a políbí na tvář. Ryeowook se rozkošně zahuhňá a odběhne pryč. Fanynky ječí, jako šílené. Leeteuk to pozoruje s úsměvem. Tohle na holky zabere pokaždé. Odzpívá do mikrofonu svůj text, předvede pár vtipných pohybů a otočí se, přičemž narazí do Kangina. Už podruhé pocítí stejný pocit, jako při incidentu v kuchyni, když jej Kangin obejme kolem pasu. Fanynky začnou šílet. Leeteuk nahodí úsměv, natáhne se ke Kanginovi a lípne mu pusu na tvář. Přesně jak čekal, ozve se šílený jekot. Co by pro ty holky neudělal?
Odtáhne se od Kangina a rozběhne se k ostatním klukům. Cítí přitom, jak mu hoří tváře. Jen doufal, že osvětlení je dostatečně matoucí na to, aby nikdo neviděl, jak je rudý.
Kangin zůstane hledět na světlovláska. Tvář ho na místě polibku pálí, nedokáže myslet na nic, než na jeho rty. Až drcnutí od Kyuhyuna ho upozorní, že by se měl nohama vrátit pevně na zem. Právě včas na to, aby stihl odzpívat svůj kousek…

*

Znuděně sleduje televizi, reklamy, které se v ní střídají jedna za druhou, ho ale nezajímají. Ostatní kluci jsou rozprchnutí po pokojích, Kyuhyun určitě zase hraje ty své videohry, Heechul možná taky. Sungmin bude zase někde s Eunhyukem, Shindong je zase zalezlí v kuchyni spolu s Wookiem a Yesungem. Až do obýváku slyší, jak se smějí. Vlastně ani neví, kdo je s ním v místnosti. Rozhlédne se. Na zemi kousek od něj se rozvaluje Kibum a znuděně listuje časopisem, ve křesle sedí Hangeng a očividně už dávno usnul. Musí se zasmát, když si všimne sliny, která mu vytéká z koutku úst. Očima zabloudí k místu vedle sebe. Málem vykřikne, když uvidí Kangina, jak jej pozoruje. Ten hned, jak si všimne, že byl odhalen, zrudne a odvrátí pohled.
Sakra, neměl bych na něj tolik zírat! Pomyslí si naštván sám na sebe. A rozhodně by měl přestat myslet na tu pusu, bylo to přeci jen kvůli těm uječeným holkám. Nic víc! Tak proč to nemůže vyhnat z hlavy?
Leeteuk se otočí zpět k televizi, kde pořád běhají reklamy.
To je snad za trest, pomyslí si. Nechápe, jak je možné, že je za ty reklamy ještě nikdo neukamenoval. Je jich šíleně moc. Už to není jako kdysi. Předtím byl film přerušen reklamou. Teď jsou reklamy přerušované filmem.
Natáhne se k ovladači, který leží na gauči vedle něj. Místo chladného plastu ale ucítí teplou kůži.
Kangin se zachvěje, když ucítí Leeteukův dotek na zápěstí. Podívá se na něj a střetne se s jeho pohledem. Chvíli se na sebe koukají a oba cítí, jak rudnou.
Kangin pohledem sklouzne na Leeteukovy rty. Vybaví se mu polibek, který dostal na koncertu a dostane šílenou chuť ty měkké rty jeho leadera ochutnat. Nasucho polkne, otočí dlaň a proplete s Leeteukem prsty.
Starší muž se zmateně podívá na jejich ruce. Co to vyvádí? Zděšeně se posune víc ke kraji gauče, když si všimne, že se k němu Kangin začal přibližovat. Propletené ruce mu ale brání v pohybu. Zvláště, když jej Kangin začne tahat k sobě.
Nechápe, co to do něj vjelo, ale touha políbit Teuka, je silněji než cokoli jiného. Co na tom, že se může Hangeng kdykoli vzbudit, nebo že se Kibum může otočit, aby se podíval, co ti dva dělají. Volnou rukou objal Leeteuka kolem krku.
Leeteuk není schopen slova, tuší, co chce Kangin dělat a ta představa v něm vyvolává zvláštní pocity. Vyschne mu v krku a srdce se mu roztluče o něco rychleji. Pevně semkne oční víčka. Nitro mu sužuje pocit stísněností, pocit, že nemůže uniknout. Nejvíc jej děsil fakt, že uniknout ani nechce.
Zrychleně dýchá a pořád se přibližuje. Všimne si, jak Leeteuk zavře oči. Žeby snad očekával, že jej políbí? Srdce mu poskočí radostí, kterou nechápe. Vůbec nechápe, co se to s ním vlastně děje. Tolik touhy vůči někomu nikdy nepociťoval. A Leeteuk byl navíc muž. Přesto ale nedokázal odolat. Prostě musel. Musel ho políbit.
Leeteuk cítil Kanginův horký dech na tváři. Byl tak blízko. Srdce mu tlouklo pořád rychleji. Oči měl pevně zavřené, rty semknuté. Cítil Kangina pořád blíž, chtěl utéct a zároveň toužil zůstat. Ani jeden z nich se nemohl se dočkat okamžiku, kdy se jejich rty spojí v polibku…
 


Komentáře

1 Kyunika | 12. října 2011 v 20:15 | Reagovat

Co mi to děláš málem jsem vypustila duši při čtení posledních řádků xD. Bez dechu jsem je hltala (a to doslova xD)

2 Nao-chan | Web | 12. října 2011 v 20:22 | Reagovat

LULINO! *kňourá* takhle to ukončit! Že se nestydíš! okamžitě přidej další díl! HNED!
Mimochodem na začátku jak je to "Ach Kangine" sem si vzpoměla na tu konzervu a tak jsem dostala záchvat smíchu hned po prvních dvou slovech :D to je osobní rekord :D jako :D to bylo dokonalé :D

3 ElenEstel | 12. října 2011 v 20:23 | Reagovat

zajímavé

4 Hatachi | E-mail | 12. října 2011 v 20:42 | Reagovat

Začíná to zajímavě,už se těšim na pokračování...

5 Hanako Hyuuga | E-mail | Web | 12. října 2011 v 21:03 | Reagovat

dostala mě věta reklamy jsou přerušované filmem...a jinak:rychle napiš pokračování!!!:-)

6 eSmy affík:) | Web | 12. října 2011 v 22:39 | Reagovat

a?????..... aj teba mám zdrbať za takéto useknutie??... no dobre, to si nemôžem dovoliť... chcem ďalšiu časť čo najrýchlejšie:D.... takže si nič nevidela, nepočula ani necítila!!! D:D:D

7 Gaby | Web | 13. října 2011 v 8:27 | Reagovat

Kámo zatím se mi to líbí, záleží na tom jaký bude další díl :DD

8 Kaoru | 13. října 2011 v 14:27 | Reagovat

Lulino to si děláš prdel né??..takhle to ukončit to se nedělá nemyslíš??...jako ale vážně jsem uplně mimo ..a to že za mnou sedí můj kluk mi je uplně jedno prostě jsem si to musela přečíst a každopádně se těším na pokráčko!!...:D TAK TO PIŠ RYCHLE!!!:D

9 keishatko | Web | 19. října 2011 v 14:43 | Reagovat

klepne ma ak ich niekto vyruší...sú rozkošní :)

10 syrinox | 19. dubna 2012 v 23:18 | Reagovat

Nuuuuu "umřela"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~