Povídka na přání for Rinnet

5. října 2011 v 20:10 | Luli(na)
Muhahahahaha, já jsem se nějak moc rozjela, ale tak nevadí :D Tahle povídka je na přání pro Rinnet. Omlouvám se, že to trvalo tak dlouho, jsem prostě líná :D Doufám, že se na mě nebudeš zlobit a že si povídku užiješ :D Hehe, jako... no... myslím, že někoho asi tahle povídka překvapí, pač jsem tam přidělila Taeminovi celkem zajímavou pozici... Snad mě Minho nezabije... doufám, že to ani nebude číst :D


Název: Lucifer
Autor: Luli(na)
Fandom: SHINee
Pár: 2Min
Varování: Slash/Yaoi 18+


Paprsky slunce, které pronikaly přes zatažené žaluzie, pošimraly na tváři spícího hnědovláska. Nesouhlasně nakrčil nos, otočil se zády k oknu a spokojeně spal dál. Dveře pokoje se tiše otevřely a dovnitř vešel černovlasý kluk. Hodil očkem po mladším chlapci stočeném do klubíčka, chvíli ho jen tak pozoroval, pak přistoupil k oknu.
"Áááá, světlo!" zaskučel mladík, když pokoj zalilo ostré sluneční světlo, nahmatal peřinu a přetáhl si ji přes hlavu. Hned z něj ale byla surově stažena. Taemin si rukama zakryl tvář a nesouhlasně si něco mumlal.
"Vstávej, Mine, máme zkoušku!" promluvil na něj hlas, ve kterém hned poznal svého staršího kolegu.
"Minho hyung, nech mě spát."
"No to určitě, já tě nechám a Onew mě sežere." Chytil ho za nohu a začal ho tahat z postele.
"Tak dělej, Růženko, nemůžeš spát věčně, je skoro deset hodin!" Taemin vykopl volnou nohou ve snaze setřást Minhovy ruce. Tiché zaskučení ho ujistilo, že byl jeho zákrok úspěšný.
"Růženku vzbudil polibek od prince, tady žádný není, dobrou…" Minovi se podařilo ukořistit zpět svoji peřinu, kterou mu Minho vzal, přikryl se až po krk a zavřel oči.
"Grrr." Zavrčel tiše Minho, v očích dva ďáblici. Skočil na postel, po čtyřech přilezl k Taeminovi, sedl si na něj a rukama se opřel o postel podél jeho hlavy. Taemin sebou cukl, když otevřel oči a uviděl Minhův obličej až nebezpečně blízko toho svého.
"Minho hyung?" nechápavě na něj hleděl. Minho se k němu začal sklánět.
"Princ sice nejsem, ale…" přitiskl své rty na ty jeho. Taemin šokem vytřeštil oči. Co to…?!
Původně mu chtěl Minho vtisknout jenom krátkou pusu, jen tak - ze srandy, jenže Minovi rtíky byly tak sladké, měkké a poddajné. Tak příjemně hřály… nechtělo se mu ten polibek ukončit. Právě naopak, chtěl pokračovat. Chtěl ty rty líbat, dokud by nenapuchly a nezrůžověly. Chtěl ochutnat každý kousíček jeho úst… Uznal ale, že to není nejlepší nápad a-i když nerad-rychle se od něj zase odtáhl. Taemin na něj hleděl, jak na zjevení boží.
"Tak, chtěl jsi polibek, ten jsi dostal, tak padej z té postele." Chytil ho za ruce a vytáhl ho do sedu. Nějak nepočítal s tím, že bude Min tak lehký, takže to skončilo tak, že Minho padl na záda a Taemin na něj. Mírně se nadzvedl a podíval se Minhovi do očí.
"Tys mě políbil…proč?" přeskočil mu hlas. Ten polibek na něj zapůsobil víc, než by si byl schopen přiznat. Rty ho po tom doteku pořád brněly a na těle měl husí kůži. Nebylo to ale odporem.
"Dyť říkám, chtěl jsi polibek, Růženko." Mrknul na něj Minho a sladce se usmál. Všiml si, co s Minem ten polibek udělal a šíleně ho to potěšilo.
"Já ale neřekl, abys mě políbil." Zaprotestoval Minho.
"A přesto jsem to udělal. Čím to bude?" zatvářil se, jako by přemýšlel. "Co myslíš?" pohlédl Taeminovi do těch dvou velikých kukadel a rukama ho objal kolem pasu. Něco v jeho pohledu Taemina vyděsilo.
"Já… to je jedno, vážně bych měl vstát." Pokusil se sednout si, Minho jej ale nepustil.
"Před chvíli jsi vstávat nechtěl." Připomněl mu a objal ho o něco pevněji.
"Ale už chci." Nedal se Taemin.
"Jenže teď nechci já." Ušklíbl se starší muž.
"Nech toho, kluci už čekají, sám jsi řekl, že nás Onew sežere." Rukama se zapřel o jeho hruď ve snaze dostat se z jeho sevření.
"Kluci už odešli." Oznámil mu s nevinným úsměvem. "Řekl jsem, že přijdeme později."
"Minho, pusť mě! Vstávej!" zamračil se na něj Min.
"Polib mě." Taemin překvapeně zamrkal.
"Co?" zeptal se zaskočeně, vůbec nevěřil, že slyšel to, co slyšel.
"Polib mě." Zopakoval klidně "Jinak nevstanu." Taemin na něj koukal nedůvěřivým pohledem.
"Tak?" Minho nadzvedl jedno obočí. Čekal, co Min udělá. Jestli ho poslechne a políbí ho, nebo ne.
"Když tě políbím, pustíš mě konečně?" zeptal se s nadějí v hlase.
"Samozřejmě." Že ne. Dodal v duchu. Taemin tedy přikývl a sklonil se k Minhovi. Jemně jej políbil na rty, byl to jen takový dotek, chtěl se okamžitě zase odtáhnout, Minho ho ale nenechal. Chytil ho za zátylek a přitiskl jeho tvář k té své. Taemin vyjekl, čeho Minho okamžitě využil a vklouzl jazykem do jeho úst. Než se stihl Min vzpamatovat, překulil ho Minho pod sebe.
"Co to děláš?!" vyjekl zděšeně Taemin. Minho se jen ušklíbl, sklonil se k jeho krku a hladově se na něj přisál, jazykem jej pošimral na kůži, jemně se do něj zakousl, pak ji vsál do úst. Hnědovlásek tiše vzdechl, rukama se ale pořád snažil Minha odtlačit.
"Co takhle dnes nikam nechodit?" zavrněl Minho do jeho ouška, zuby zatahal za lalůček, přičemž rukou zajel pod Taeminovo triko.
"Minho." Zavzdychal tiše Taemin a slastí přivřel oči, když ucítil Minhovy ruce na své kůži. Starší muž dlaněmi přejížděl po jeho plochém bříšku, posunul se výš, zastavil se u bradavky. Zmáčkl ji mezi prsty a dráždivě ji třel. Zvedl hlavu, aby viděl Minovi do tváře. Musel se usmát, když si všiml, jak má Minnie vzrušením zarudlé tváře. Nemohl se dočkat, až z něj strhne všechno to zbytečné oblečení.
"Dost hraní, chci tě."
Taemin se ďábelsky ušklíbl, objal Minha kolem krku a přitáhl si ho pro žhavý polibek.
"Věděl jsem, že to dlouho nevydržíš." Ušklíbl se do polibku.
"Když tebe nejde neošukat, když se tak tváříš…" zavrněl Minho, jazykem přejel po Taeminove tváři, přes čelist až ke krku. Taemin zavzdychal slastí a zaklonil hlavu, aby měl Minho lepší přístup. Minho jazykem zajel do jeho ouška, znal dokonale jeho citlivá místa.
"Háááh!" Taemin se kousl do rtu, aby nevykřikl nahlas, i když věděl, že kluci už v bytě nejsou. Vždy odjížděli dřív, páč netoužili být svědky jejich hrátek.
Minho vytáhl Taemina do sedu, aby ho mohl zbavit trička, Taemin zvedl ruce, nehodlal mu to ztěžovat. On sám už byl nedočkavostí bez sebe. Vrhl se na Minhovu košili, zběsile rozepínal jeden knoflíček za druhým, rty mapoval každé nově odhalené místečko. Minho tiše vrněl slastí. Taemin byl v tomhle dokonalý. Jeho šikovné rtíky zkoumaly Minhovu rozpálenou kůži, jazykem laskal jeho bradavku, která okamžitě ztvrdla. Ušklíbl se a povalil Minha na postel. Obkročmo si na něj sedl, v očích mu svítili dva čertící.
"Ty malej ďáble." Usmál se na něj zákeřně. Taemin se sklonil k jeho tváři, dlouhé vlásky spadly na Minhovu tvář a příjemně lechtaly.
"Já jsem přece andílek, nevidíš tu svatozář?" zašeptal těsně u jeho rtů, svůj pohled přitom zabodával do toho Minhova.
"Ne, stíní mi ty dva růžky." Ušklíbl se Minho. Taemin zavrčel jako šelma a vrhnul se ne rty staršího muže. Hladově jej líbal, kousal jej do rtu, jazykem se pokoušel dostat dovnitř.
Lucifer. Prohnalo se Minhovi tohle slůvko hlavou. Ano, Taemin byl jeho malý Lucifer ukrývající se pod andělskou maskou.
"Dnes si s tebou pohraju." Přejel mu jazykem po klíční kosti a pak jej kousl. Minho tiše sykl.
"Jsem celý tvůj." Ujistil ho.
Nechal mladšího kluka, aby si s ním dělal, co jen chce. Nemusí to být přeci jen on, kdo bude vždy ten dominantní. Ať si kluk taky užije trochu zábavy.
Taeminovi zazářily oči. Políbil Minha na rty, přesunul se na jeho hruď. Zasypával jeho tělo motýlími polibky, hladil jeho vypracované tělo. Posouval se stále níž, dokud ho nezastavil lem kalhot. Ušklíbl se, když zjistil, že poklopec je rozepnutý. Aspoň má o prácičku míň.
Minho se nadzvedl v bocích, aby z něj Minnie mohl stáhnout ten nepotřebný kus oděvu.
"Pěkně na ostro, co?" uslyšel Taeminův smích.
"Nechci ti přidělávat starosti." Řekl jen a následně se trhavě nadechl. Minnieho rty se totiž vrhly na jeho vzrušený penis.
Hnědovlásek jazykem obkroužil jeho žalud, vsál ho do úst a začal pohybovat hlavou v pomalém, mučivém tempu. Uchopil do dlaně jeho varlata, hladil je, zatímco ústy se věnoval jeho chloubě. Volnou rukou se přesunul k jeho otvoru. Zatlačil na něj prstem a pomalu do něj pronikl. Minho zaskučel slastí a prohnul se proti němu. Taemin se v něm pomalu pohyboval, postupně přidal ještě dva prsty. Různě jimi kroutil, aby ho dostatečně připravil.
"Minnie!" zavzdychal hlasitě Minho. Cítil, jak se pomalu ale jistě blíží k vrcholu.
Taemin vypustil jeho penis z úst a vyndal z něj prsty. Na Minhovo nesouhlasné mručení nijak nereagoval. Svlékl si kalhoty na spaní, odhodil je stranou a natáhl se k nočnímu stolku. Z šuplíku vytáhl tubu s gelem.
Potřel si jím svůj vzrušený penis i Minhův konečník, odhodil tubu stranou a nahrnul se mezi jeho nohy. Minho je od sebe víc roztáhl, aby mu usnadnil přístup. Ucítil jeho žalud, který se pomalu tlačil dovnitř. Slastně zavzdychal a prohnul se proti němu. Chtěl ho mít v sobě co nejdřív.
Taemin do něj tvrdě přirazil, tak, že do něj vnikl až po kořen. Minhovi se před očima udělali mžitky. Taková slast! Obtočil Taeminovi nohy kolem pasu a natiskl se na něj. Mladší kluk se v něm začal pomalu pohybovat. Uchopil do dlaně jeho tvrdý penis a začal ho třít. Naklonil se k němu, políbil jej na šíji, pak se přesunul na rty. Minho jej okamžitě objal kolem krku a přitiskl ho k době co nejtěsněji. Jazykem pronikl do jeho úst a hladově je plenil. Jejich vzdechy zanikaly v žhavých polibcích a jejich zpocené těla se na sebe lepily.
Každým přírazem byli oba blíž vrcholu.
"Taemine!" Minho se napnul v křeči, slastně vykřikl a vyvrcholil do Minnieho dlaně a na své břicho.
Taemin naposled přirazil a vystříkal se do Minhova těla. Vyklouznul z něj a svalil se na postel.
Po několika minutách, kdy oba vydýchávali prožitý orgasmus, se Minho otočil k Taeminovi, pohladil jej po tváři a políbil na rty.
"Užil sis to?" zeptal se.
"Neskutečně."
"To je dobře." S úsměvem se posadil. Místo toho, aby vstal z postele, jak Taemin předpokládal, se otočil a obkročmo si sedl na mladšího kluka.
"Minho?" vydechl Taemin.
"Teď si užiju já." Ušklíbl se a hladově se přisál na jeho rty…

 


Komentáře

1 Annie | 6. října 2011 v 15:04 | Reagovat

To je úžasný! Nemám slov! Máš dokonalé hlášky! Já se u toho vždycky neskutečně chlámu smíchy. Už jsem řekla, že je to úžasný?! Fakt, pecka! =))

2 Terry | Web | 6. října 2011 v 15:33 | Reagovat

"Teď si užiju já." :D To mě dostalo X))
Je to úžasný! Taemin se nezdá! :D Vypadá jako anděl, ale je to ďáb- Lucifer! :D :D Vážně skvělá povídka ;)

3 ElenEstel | 6. října 2011 v 17:33 | Reagovat

wow je to úžasný

4 Kaoru | 6. října 2011 v 17:52 | Reagovat

juuu...lulí to je jako užasný prej že se to nebude líbit je to náhodou užasný skvělí .WooooW!!...MOOOC SE MI LÍBÍ..:D

5 rinnet | 14. října 2011 v 9:51 | Reagovat

dokonalost, nádhera jako všechni tvoje povídky :)) nevim co jinýho na to napsat prostě dokonalost :D to rozhodně stálo za to čekání. Moc děkuju

6 syrinox | 19. dubna 2012 v 23:12 | Reagovat

Waaaaw... užasnýýý :D

7 Jiki G | 5. května 2012 v 17:07 | Reagovat

Wooho ohohoo....jsem jeste mírne mimo...dokonalá povídka ale...myslím že jsem přišla o pulku mozku když jsem si to přečetla...ted jen přemýšlím co je horší představa....TaeMin jako seme nebo MinHo jako uke? ale tak zase zmena neuškodí že :D skvele napsané..opravdu moc hezké ale ted me omluvte musím si jít nechat udělat vyšetření hlavy xDD po tomhle asi važne jo xDD ( jen jako tohle neni mysleno nejak spatne...spiš naopak i když to tak možná nevyzní xDD ale já jsem proste taková jiná no xD)

8 Danielle ^.^ | 18. března 2013 v 15:34 | Reagovat

ňaňaňa :3 *červená se* to bylo .... :O dokonalý :D

9 B-Bleir | 11. dubna 2013 v 16:19 | Reagovat

Awwww Taemin.......... *poslintala klávesnici* no tak ..... to by chtělo ještě jednu 2Min ne? :P :* :D  bylo to super :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~