Untitled (How could this happend to me?) 3. díl

10. září 2011 v 10:00 | Lulí, Kayleigh, Lulálie a Dr. Zloun |  Untitled (How could this happend to me?)
Ha! Lidi! Dnes má narozeniny jedna totálně perfektní holka! Jmenuje se Yuuko! Tak fofrem všichni, kdo to čtete, blahopřát! Máte to příkazem! Jinak na vás pošlu Lulálii s hajzlovým prkýnkem!
Takže.. ehn, ehn... Yuuko, přeju všechno nej nej nejlepší, hodně štěstí, zdraví a těhle blbostí... teď to nejdůležitější: Ať tě na každém rohu potkává jenom yaoi, ať se ti v hlavě rodí nápady, ať vždycky potěšíš dokonalým komentářem :D

Takže tímhle ti s Kayleigh věnujeme tenhle třetí dílek naše společné povídky :D Vážně doufám, že se ti bude líbit :D Ještě jednou všechno nejlepší, zlato :D
Tak, směle do čtení :D


"Sakra, Keigh, já tě pověsím do průvanu." Lula seděla na posteli a v ruce pevně svírala pastelku, kterou něco zběsile čmárala na papír - účinná to uklidňující metoda. Po té půl hodině, co všechny ujistila, že žádná párty nebude, že to jen Keigh na malou chvíli přeplo v bedně, měla chuť někoho přizabít… a ten někdo byl pěkně blízko…
"Ty naděláš." Protočila očima Keigh a sedla si za stůl ke svému noťásku. Promiň, Lulo, ale ta párty bude, či se ti to líbí, nebo ne. V očích ji zasvítili dva maličcí Dr. Zlounové, když posílala zprávu Yesungovi: Zítřejší párty na pokoji 278 platí!
Hned, jak to udělala, zaklapla noťas a vzala si pastelky, v hlavě další zvrhlý obrázek, který musí okamžitě dostat na papír…
Heechul tiše sledoval, jak obě holky v tichosti kreslí. Totálně na něj zapomněly. Přemýšlel, jestli se ozvat a upozornit tak na sebe, nebo raději mlčet a počkat, až si ho všimnou? Nakonec rozhodl, že bude mlčet, alespoň tak bude mít čas popřemýšlet o tom, co se tady vlastně děje. Když si všechno shrnul do kostky - Na pokoji má dvě, očividně šílené a zřejmě úchylné… hodně úchylné holky, kolem pobíhá nějaký Dr. Zloun, o kterém pořád neví, co je to za zvíře, přízrak, mimozemšťan, nebo jiný zjev. Dále, obě mají nadání na kreslení , poněkud zvláštní smysl pro humor a ignorantské sklony.

"Jashine, děvče, my na tebe zapomněly!" praštila se do hlavy Keigh "Sakra, Lulo, já se stěhuju na jiný pokoj, ta tvoje skleróza je nakažlivá!"
"Huh, co?" podívala se na ni bruneta nechápavě, poté pohledem sklouzla k Heechulovi: "No do pr…kýnka hajzlového!"
"Přestaň pořád nadávat na Dr. Zlouna! Sakra, co ti udělal?!" vztekne se Keigh.
Lula protočí oči: "Nepřinesl to prkénko včas."
Keigh nafoukne tváře, ale nic neřekne, vstane, oběhne stůl, dvakrát oběhne pokoj a pak se posadí k Heechulovi. …Ne, tohle taky nepochopil. Ale co, pokrčí rameny. Je to lepší než kamenem do hlavy.
"Hele, slečno… É, jak ti vlastně říkají? No to je jedno, mrkej na drát, bejby. My jsme yaoistky, což v překladu do lidské řeči znamená, že jsme ujeté, paranoidní, schizofrenní a šílené a milujeme všecko, co má penisy a to má rádo jiné penisy. Rozumíme? No, takže, buď se ti to líbí a dostaneš pastelky, nebo se ti to nelíbí a dostaneš hajzlovým prkýnkem do hlavy."
Heechul absolutně nerozumí, jak moc vážně či ze srandy to Keigh myslí, takže se otočí na druhou slečnu, protože od jejího stolu slyší podivné pravidelné duté rány - Lula mlátí hlavou v pravidelných intervalech o desku stolu.
"Lulálie! Sakra, přestaň! Tento týden už je to třetí stůl! Ti týpci v Ikea si musí myslet, že tu bydlí stolofilové!"
Heechul zmateně vstane, že by měl Lule pomoct, ale Keigh má asi situaci pod kontrolou, protože po ní hodí pastelku a ta se Lulu pleskne do čela. Lula chvíli kouká na pastelku, pak vzhlédne, pak se zase skloní, podívá se na Heechula, na obrázek, na Heechula… a zasměje se: "Tywe, mi na chvíli přišlo, že jsi jeden kluk, syn strašně bohatýho chlápka v Soulu! No jsem já normální?!"
Keigh si povzdechne a otočí humor v sarkasmus: "To byla řečnická otázka, že?"
Obě se tomu zasmějí, zato v Heechulovi zatne - ale hned se taky rozesměje, aby nebyl nápadný a doufá, že si slečny nevšimly potu na čele, roztřesených rukou ani toho, že jeho smích připomíná spíš kvílení při bolestivém růstu osmiček.
"Myslím, že ji pěkně děsíme." Přestane se Lula smát, Keigh smích taky okamžitě přejde, chvíli němě hledí na Chula, který zas hledí na ně - v očích ne moc dobře skrývaná panika.
"Zvykne si, a když ne… tak si stejně zvykne." Pokrčí nakonec rameny.
"Jsi zlá! Horší, než Dr. Zloun!" Obviní ji Lula, poté si sedne k Chulovi a mile se na něj usměje.
"Tak ještě jednou, já jsem Luella, zkráceně Lula, bo Lulí, jak chceš, tamto, co se jen tváří tak nevinně, to je Kayleigh, neboli Keigh. Neboj se jí, ona ti neublíží… pokud ji nešáhneš na pastelky." Heechul se nervózně koukne na Keigh čekajíc, kdy po něm skočí a zaškrtí ho, nic takového se však nestane, Keigh je mu otočená zády, pastelka zběsila lítá po papíře.
"Tu se koukej." Otočí ho Luell zpět k sobě. "Tak, jak se vlastně jmenuješ?" zeptá se.
"Hee…Ehn, HaNeul. Lee HaNeul." Neznatelně si oddechne. Málem prozradil pravé jméno. Ani nechce pomyslet, co by mu Leeteuk provedl, kdyby to takhle posral.

"Bloud. Vel-Bloud." Ozve se od stolu tiše. Lula po Keigh střelí pohledem, nahmatá polštář a hodí ho přímo na ní. Polštář se trefí přímo do zrzčiny ruky, ve které pevně svírá pastelku, Keigh vyjekne, pastelky se rozsypou po zemi, papír se mírně pokrčí.
"Ne… NE! Lulo! Já tě sežeru! Hodím tě pod tramvaj! Pošlu na tebe Dr. Zlouna!" začne ječet, když zjistí, že přes její nádherný yaoi obrázek se táhne černá čára. Navíc je pěkně pokrčený.
"Krej mě!" skočí Lula za Chula a skrčí se. Heechul se vystrašeně otočí na holku za sebou, poté se koukne na Keigh. Po čele mu steče kapička potu a kdyby byl animovaný, jisto jistě by se mu přes obličej táhly modré čárečky, změnil by se na chibíka a šermoval kolem sebe malýma pacičkama.
Keigh už se ani netváří jako Dr. Zloun. Změnila se v naprostého Boha Pomsty. V pokoji je rázem o 20 stupňů nižší teplota, venku lítají blesky, v pokoji se hromadí černé mraky.
Luella se schovává za Heechulem a piští: "Keigh, promiň! Já nechtěla! Promiň! To bylo omylem! Já se chtěla trefit do obličeje!"
Keighin hlas zní jako ze záhrobí: "Nějaké… poslední… přání?"
"Napíšu ti další díl Kejklíře!" zkouší smlouvat bruneta.
Výraz Kayleigh se nijak nezměnil.
"Napíšu dva díly kejklíře! Hned!" a na důkaz svých slov zvedne Heechula z postele a pořád ho drží před sebou, než pozpátku dojde ke svému stolu, otevře noťák, posadí se, Heechula si posadí na klín a rychle začne ťukat do klávesnice. Po očku koukne, co Kayleigh na to.
V pokoji je teplo, mrky ze stropu zmizely, venku svítí sluníčko, Kayleigh se usmívá: "Tak jo."
Sedne si, vezme zničený výkres, zmuchlá ho a hodí za sebe. Jenže je za ní stěna, která kouli z papíru odrazí, takže se Kayleigh dostane zmuchlaným papírem do hlavy. Otočí se karate-chvatem tak rychle, až shodí stůl, židli, banánovník v rohu místnosti a polštář z postele: "Dr. Zloune! Neser mě, bo dostaneš zaracha na hajzl!"
Ještě že Luelle sedí na klíně Heechul - který pořád nechápe a nějak se nemůže vzpamatovat - jinak by skutečně slečny na pokoji 278 potřebovaly další stůl…
 


Komentáře

1 Kayleigh McCamyo | Web | 10. září 2011 v 11:12 | Reagovat

... Teď jsem si to celé v klidu přečetla. Tywe, nás by měli zavřít, navléct násvěrysí kazajkua zákonem nám zakázak přístup na net a pastelky.

Tphle totiž FAKT není mńormální. Ale horší je, že my takové FAKT jsme!!!

2 Nao-chan | 10. září 2011 v 19:44 | Reagovat

bože, vy jste vrahové mimozemšťani, fakt! Jak někdo může napsat něco tak šíleného, úchylného, nadpozemského a vtipnýho tak, že z toho člověk padá ze židle a skoro rozbije skleněný stůl (mimochodem z IKEA :D)? Tohle není normální...vy ste z jinší galaxie, že? :D je to úžasné :D chtělo by to co nejdřív další díl! (a taky ty dva díly Kejklíře :D)

3 Kaoru | 10. září 2011 v 20:25 | Reagovat

oh-.-...jako vážně dooost supráckej díl  miluju tuhle povídku...taky především přeji Yuuko k narozeninám ať se jí splní všechna její přání ..zdraví lásku a yaoi!!...po té vás chci holky pochválit vážně vaše spol. povídka supr...miluju luel ...miluju keigh...a miluju tuhle povídku takže to je vše co  k tomu chci říct teď se pujdu uklidnit a čekat na další díl ...:D

4 Yuuko | 12. září 2011 v 21:23 | Reagovat

Hele dovedete si představit jak by to dopadlo kdyby mě doprovázelo, potkávalo nebo jenom míjelo yaoi na každým rohu? Já vám to řeknu, vyplavila bych zeměkouli xD
..no ale teď du číst tu povídku...

5 Yuuko | 12. září 2011 v 21:37 | Reagovat

[1]: To by ti nepomohlo...já bych vás přišla zachránit! Ozbrojená ponožkama!

Hej super definice pravý yaoistky...hej to s těma penisama! xDD *umřela* Můžu mít malou poznámku? ..blbá otázka stejně nemáte na výběr..Buď tuhle povídku píšou marťani a nebo je tady něco špatně...jako kdybych neměla fotku Keigh tak řeknu že jste marťani vy, ale ta fotka...ha! mám to! ti marťani vás unesli a nutili vás psát tam takovýhle šílenosti! ...já chci taky aby mě unesli marťani *upírá psí pohled k nebi*...

6 syrinox | 31. ledna 2012 v 14:30 | Reagovat

Wááááááá, VY JSTE ŠÍLENÉ XD Ale kruto krutým způsobem XD a to sem si myslela, že já jsem magor, ale na vás fakt nemám :D Dobře vy!!! XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~