Za dveřmi Kage-kanclu

12. srpna 2011 v 0:05
Fandom: Naruto
Paring: Mina/Naru incééééést XD
Warning: 18+

"Ťuk ťuk."...ozvalo se tiché zalkepání a dveře kanceláře se otevřeli.
"Volals mě,tati-sama?"....zeptal se klučičí hlas patřící blonďatému klukovi,který právě vešel.
"Ano,volal."...usmál se na něj muž,až neskutečně podobný klukovi,jen o poznání starší a pokynul blonďáčkovi,aby přišel blíž.

"A co potřebuješ?"....zeptal se.Muž,sedíci za stolem vstal,obešel stůl a zůstal stát kousek od mladšího kluka.
"Tebe."...zněla jednoduchá odpověď.
"Ale tati,víš,že tohle nemůžeš.To není správné."....nevinně na něj zamrkal.(prý nevinně haha)
"Jsem hokage,Naru.Já rozhodnu,co je správné a co ne."...vpřitáhl si ho k sobě a rukou mu zajel pod černo-oranžovou mikinu.Mladší tiše zasténal,když se mužova ruka dotkla jeho kůže.
"Pak je to tedy v pořádku......"...usmál se a obkroutil muži ruce kolem krku.Přitiskl se víc na jeho tělo a natáhl se k jeho rtům...."...Tati."...zašeptal předtím,než staršího políbil.Blonďatý muž se do jeho rtů pouze usmál a otočil se s ním o 180 stupňů.Přitiskl ho ke stolu a kolenem se mu vmísil mezi nohy.Naruto slastně zasténal a vysedl na stůl.Nohy obkroutil kolem otcova pasu a rukama mu vplul do dlouhých vlasů....

...Strhnul z něj poslední díl oblečení a hladově se přisál na jeho krk.Rukama projížděl po té dokonalé bronzově zbarvené kůži a jazykem dělal vlhkou cestičku od jeho krku směrem k bradavkám.Naruto se slastně prohnul,když vzal jeho bradavku mezi zuby a škádlivě za ni zatahal.
"Tatii."...vydechl vzrušeně a zkousl si spodní ret.Tolik tyhle chvilky miloval.Krátké okamřiky,kdy mohli být spolu.Jen oni dva.I když to bylo zakázáné...někdo by řekl zvrácené,ale právě to na tom bylo tak vzrušující.To pomyšlení,že kdyby je někdo nachytal....kdyby někdo jen tušil....
"Šílené."...vydechl nahlas.
"Co je šílené?"...zvedl starší muž hlavu.
"Tohle všechno."...vyhledal jeho rty a vášnivě jej políbil.Ano,bylo to šílené,ale krásně šílené.
"Nevypadáš,že by ti to překáželo."....ušklíbl se hokage,když se od sebe odtáhli.
"A mělo by?"....nevinně se usmál a přisál se na otcův krk,kde po sobě zanechal rudý flíček.
"Ty malej skřete,víš jak to půjde těžko maskovat?"...zavrčel naoko rozzlobeně Minato.
"Ty si něják poradíš,pamatuješ,jsi přeci hokage."...přejel ukazováčkem po jeho rtech a lípnul mu sladkej polibek.
"Ty jseš mi nějákej chytrej."...povalil ho na stůl a sklonil se k němu.Rukou zajel k jeho klínu a promnul v dlani jeho vzrušené mužství.
"Háááh."...zasténal Naru hlasitě a prohnul se proti němu.
"Líbí?"...zavrněl mu Minato do ouška a hned ho zkousl.
"Hnnn:"...odpověděl skrze semknuté rty blonďáček.Hokage jazykem přejel po jeho čelisti,přes krk až na hruď.Ochutnával každičkej centimetr jeho mladičké kůže a rukou mnul jeho úd.
"Minato..."...zasténal chlapec otcovo jméno.Jak melodicky znělo z jeho úst.Naruto pevně svíral okraj stolu a kousal si spodní ret.Tak moc ho chtěl.Hned.
"Vem si mě.Prosím!"...zaškemral a obkroutil nohy kolem otcova pasu.
"Nejsi tak torcha nedočkavej?"...zeptal se Minato.
"Nejseš tak trocha ukecanej?"...odpověděl mu otázkou.
"Ani bych neřekl."...mrknul na něj a prstem zajel k jeho otvoru.Pomalu do něj vnikl dvěma prstama.Naruto vydechl slastí a prohnul se proti němu.
"Hnnn."...natáhl se k němu a rukama ho obejmul kolem krku.Opřel si hlavu o jeho rameno a rty se otočil k jeho uchu.
"Neprodlužuj to.Chci tě v sobě,tati.Hned teď."...zavrněl a jazykem mu vjel do ucha.Minato zavrněl slastí a vytáhl z něj prsty.Vyzvedl ho a otočil se s ním tak,aby se sám mohl opřít o stůl.Naruto ho pevně objímal kolem krku a líbal jeho tvář.Minato nasměřoval svůj úd k blonďáčkově otvoru a nabodl ho na něj.Naruto vykřikl,jak jím projela vlna vzrušení,když v sobě ucítil něco velkého (buhehehe) a zaryl nehty do otcových ramen.Minato začal pomalu blonďáčka nadzvedávat a sám proti němu hýbal boky.Zatímco do něj stále rychleji přirážel,vyhledal jeho rty a rukou zajel k jeho penisu,který začal třít.Naruto si jazykem vynutil přístup do jeho úst a hladově je plenil.Kanceláří se ozývali polibkama tlumené vzdechy obou kluků/mužů (?),které mohl slyšet kdokoli,kdo by se přiblížil ke dveřím.Stačilo několik přírazů a oba s výkřikem jména toho druhého vyvrcholili.
Minato zvedl ruku,na které se tvělo Narutovo sperma a s chutí ji olízl.Naruto se zaxichtil a přitáhl si jeho ruku k ústům,aby mohl ochutnat sám sebe.
"Hnnn....jsem delikatesa."...ušklíbl se.
"To rozhodně."...přikývl Minato a i s Narutem v náručí se přesunul do křesla.Naruto se mu schoulil v náručí a opřel si hlavu o jeho rameno.
"Miluju tě,víš to?"....podíval se na něj spodpřivřetých víček.
"Vím.Taky tě miluju."....usmál se na něj Minato.
"Já vás miluju oba."....ozval se od okna něčí hlas a oba sebou polekaně trhli.Podívali se k oknu a střetli se s chlípným úšklebkem na bělovláskové tváři.Ani jednomu z nich neunikl foťák v jeho rukách.
"To bude perfektní námět na další knihu.Otec a syn,dokonalej incest.".....zašklebil se sanin.
"JIRAYO,TY STAREJ ÚCHYLE,DEJ TO SEM!!!!!!!!!!"..................

Konec
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~