V záři měsíce

12. srpna 2011 v 0:17
Ha!Konečně nějáka pozitivní povídka!
Fandom: Naruto
Parning: Kankuro/Gaara - neboli Sabaku no cest :D
Warning: Yaoi 18+

Hladké vlhké rty přejížděli po obnažené kůži rudovlasého kluka,který ležel na měkké posteli s rukama přivázanýma k její pelesti.Z úst se mu táhly tiché vzdechy a doteky jeho milence ho pálili na těle.I přes to,že měl oči převázané hedvábným šátkem,starší kluk si věděl živě představit,jaká touha se musí zračit v těch zelených hloubkách.Z okna na něj dopadalo světlo měsíce,které vytvářelo až magické stíny na jeho těle.Rty se přesunul k jeho bradavce a vsál ji do úst.Z úst mladšího unikl tichý sten a blaženě zaklonil hlavu.


Tak smyslný...

Dlaněma přejížděl po jeho bříšku a prstama zkoumal každičkej záhybeh jeho těla.Fascinovalo ho,jak vypracované tělo jeho mladší bráška ukrýva pod kage pláštěm.Fascinovalo ho,jak sténal pokaždé,když jeho rty zavadili o horkou kůži.Fascinovalo ho,jak vyslovoval jeho jméno.Vše...úplně vše na něm ho fascinovalo.Nebylo nic,co by na něm nemiloval.Očima spočinul na rtech mladšího a bez váhaní se k nim sklonil.Přitiskl k nim ty své a jazykem vplul dovnitř.Mladší z nich mu polibek chtivě oplatil a pánví se prohnul proti němu tak,že mohl jasně cítit jeho touhu.Cítil jen jedno.

Chtíč...

"Kankuro."...táhlo se z úst mladšího,když ve rtech uvěznil jeho chloubu a v ústech ucítil první kapičku slané tekutiny.Bez váhání začal hlavou pohybovat v pomalém,škádlivém tempu.Věděl,že jeho bratr tohle nenávidí....a zároveň miluje.Věděl,že stačí cvilka a bude prosit....škemrat.....Jazykem kolem něj kroužil a sál ho.Mladší se pávní prohýbal proti jeho ústem ve snaze urychlit to týraní a marně se snažil uvolnit ruce z pout.Nezbilo nec jiného.
"Kankuro...prosím!"...vykřikl,když už to bylo k zbláznění.Starší se pousmál.

Konečně...

Zrychlil své tempo a rukou při tom zajel ke konečníku rudovláska.Jedním prstem pronikl dovnitř.Cítil,jak se kolem něj sevřel a projela jím vlna vzrušení.Nemohl se dočkat,až si ho vezme.Vnikl do něj dalším prstem a začal ho roztahovat.Kluk pod ním se kroutil jako had a jeho stény byly každou vteřinou hlasitější až se nakonec jeho tělo naplo.S hlasitým výkřikem jeho jména vyvrcholil přímo do jeho úst.

Tak vzrušující...

Taková byla chuť v jeho ústech.Zálibně ji splikal a kousek nechal převalovat se v ústech jen proto,aby mohl nechat mladšího ochutnat kousek sebe sama.Naklonil se k jeho rtům a hladově jej políbil.Cítil jak jazyk mladšího vnikl do jeho úst a šmejdil v těch jeho.Nechal ho.Sám z něj zatím vyndal prsty a jemně mu roztáhl nohy.Mladší na nic nečekal a nadzvedl boky a by mu usnadnil přístup.
"Dělej...chci tě...v sobě."...zamručel mezi polibky.Neměl ani nejmenší důvod nevyhovět takové prosbě.Nasměroval svůj penis k jeho otvoru a na jeden příraz do něj vnikl.

Slast...

Mladší vykřikl a kousnul se do spodního rtu.Obkroutil hohy kolem bratrova pasu a přitiskl se na něj.Kankuro začal okamžitě přirážet.Rukou přitom uchopil penic rudovláska a začal ho třít.Netrvalo dlouho a byl opět zcela vzrušený.
"Hmm...Háááh!"...sténal hlasitě rudovlásek a bylo mu jedno,že ho může kdokoli slyšet.Tak moc by si přál mít teď volné ruce.Jako by mu snad Kankuro četl myšlenky,jediným pohybem ho zbavil pout.Na nic nečekal a strhnul si šátek z očí.Vyhledal pohled starčího a setkal se s jeho hnědýma očima plnýma touhy.Obkroutil mu ruce kolem krku a dravě jej políbil na rty.

Pocit naplnění...

Miloval ten pocit,když se v něm jeho bratr pohyboval.Když přirážel do jeho těla a plenil jeho ústa s takovou intenzitou....
"Miluju tě.."....vydechl a rukou vplul do hnědých vlasů.Ještě víc se natiskl na jeho rozpálené tělo a nechával se unášet tou slastí,kterou mu způsoboval.Kankuro do něj ještě několikrát přirazil,než do něj konečně vyvrcholil a chcvíli poté dovedl k vrcholu i rudovláska.Vystoupil z něj a za stáleho líbání si lehl vedle něj.

Láska...

Byla čistá a silná.A zakázána.Přesto by se ho nikdy nevzdal.
"Taky tě miluju."....usmál se na něj a ovynul paže kolem jeho pasu.Rudovlásek se mu schoulil do náruče a o pár vteřin už tvrdě spal.Rudé pramínky vlasů mu spadali do tváře a měsíc osvětloval jeho jemnpou tvář,ještě poznačenou milováním.Vypadal teď tak zranitelně.Teď to nebyl mocný a chladný kazekage.Teď to byl jeho malej bráška.Tak zranitelně působil v jeho náručí,když spal klidným spokojeným spánkem.A Kankuro věděl,že bez něj by žít nemohl.Nikdy,protože ho miloval.Víc než cokoli jiného.
"Miluju tě...

Gaaro...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~