Unesený 1/2

11. srpna 2011 v 23:49
Fandom: Naruto
Parning: Pein/Naru
Warning: 18+

Zrzavý muž s pírsingama po celém obličeji stál na hlavách hokage a pozoroval vesnici pod sebou.Už týden sledoval jinchuurikiho téhle vesnice a teď přišel čas jeho únosu.Jednoduchým jutsu změnil svou podobu a nepozorovaně se vplížil do vesnice.Přitom si vzpoměl na jeho rozhovor s Madarou....."Proč já?"....nechápal,proč ho Madara posíla pro nějákeho jichuurikiho,když ostatních hravě zvládli dostat ostatní členové akatsuki.
"Protože tohle není jen tak obyčejný jinchuuriky,ale je to jinchuriki devítiocasého a dokáže ho celkem dobře ovládat.Kromě toho to ani není jen tak obyčejný kluk.Však uvidíš."...ušklíbl se Madara pod svou díňovou maskou.
"Někdy bych tě nejraději zabil víš?".....zavrčel naštvaně Pein,když odcházel z kanceláře,aby se připravil na svoji "misi".
"Ale to bohužel nedokážeš."...pronesl Madara škodolibě.
"By ses divil."..Odsekl Pein naštvaně.Tolik toho muže nenáviděl.Jenže co by měl z toho,kdyby ho zabil.Jo,mohl to udělat.Jenže naco mu to říkat,že?Ať si Uchiha myslí,že je ten nejmocnější.On mu to zapírat nemíni....nebo i možná jo...
"Tím chceš říct jako co?"....nadzvedl Madara obočí.
"Nic,jen to,že si až moc věříš.Nejsi zas tak silný.Ne pro mě.Ale neměj obavy,nemám v plánu ti to dokazovat....Zatím".....

...Procházel Konohou s jediným cílem.Ichiraku rámen.Tam byl Naruto každý den o téhle době.Pak chodí zvyčejně trénovat.To bude právě vhodná příležitost na únos,protože do rána si jeho zmizení nikdo nevšimne.O pár minut už byl na místě.Přesně podle očekávaní,Naruto seděl za pultem a cpal do sebe jednu misku rámenu za druhou.Vypadal přitom tak roztomile.Pomyslel si Pein a prosebe se ušklíbl,když se mu v hlavě zrodila nová myšlenka.Tohohle blonďáčka bude mít.Ať už podobrém,nebo po zlém,ale bude.Seděl tam ještě asi dvě hodiny,než se Naruto rozhodl odejít.Nenápadně ho sledoval až na cvičiště.Docela se divil,že si ho Naruto nevšiml.Přeci jen...Podle toho,co říkal Madara,by měl být dost silný.Když byli na místě,Naruto zastavil.Ale místo toho aby začal trénovat,jen stál na místě a ani se nehnul.
"Proč nic nedělá?"...nechápal Pein.Odpověď přišla sama v podobě ostří dotýkajíciho se jeho krku.
"Kdo jste a co odemě chcete?"....zeptal se hlas těsně u jeho ucha.
"Tak sis mě přeci všiml."...ušklíbl se Pein.
"Všiml?...Sledujete mě týden,to si nejde nevšimnout.....Tak...co odemě chcete?".....zavrčel Naruto aniž by byť jen na vteřinku povolil na ostražitosti.
"Je vážně dobrý."...Napadlo Peina.
"Co chci?....Myslím,že víš."...pronesl tajemně a zmyzel v obláčku kouře.Na jeho místě zůstal jen kus dřeva.Naruto ho jen odkopl a rozhlídl se.Nemusel hledat dlouho.Neznámý stál přímo za ním.Ale vypadal jinak.Naruto byl chvíly překvapen,ale pak se zatvářil normálně.
"Akatsuki."....skonstatoval,když uviděl plášť z rudými obláčky.Pozorně si onoho muže prohlídl.Zatím co předtím měl hnědé,téměř šedivé vlasy a hnědé oči,teď měl vlasy zrzavé a jeho oči byly.....zvláštni.Zarazil se.Vživotě ještě takové oči neviděl.Ale věděl,že to nebudou jen tak obyčejné oči.Kekkai genkai-zřejmě.Ale jaké?
"Co jsi zač"...přešel na tykání a propaloval naznámeho pohledem.
"Pein,těší mě."...odpověděl Pein.
"Naruto,potěšení je na mé straně-i když o dost menší."......ušklíbl se Naruto a z pouzdra vytáhl tři kunaje,které po Peinovi okamžitě hodil.Ten se jim bez menších problému vyhl,ale to už na něj běžel Naruto v plném útoku.Jen tak tak se stihl vyhnout modré rotujíci kouli v Narutově ruce a tak skončila ve stromu za ním.Ten zapraskal a roztříštil se.
"Kdyby mě to trefilo..."...otřásl se Pein při té představě a uhnul dalšímu útoku.Bojovali dost dlouho a Naruto už začínal slábnout,zatím co Pein vypadal,že je v plné formě.
"To se dá od akatsuki čekat."...pomyslel si Naruto.
"Myslím,že už by jsme to i mohli ukončit nemyslíš?"...zeptal se Pein a Naruto se jen ušklíbl.
"Jo,tak už to vzej a bude klid.".....rozběhl se na něj s obřím rasenganem a chystal se zasadit smrtíci ránu.
"To už by stačilo.".....řekl Pein a Naruto ani nevěděl jak,zrazu letěl vzduchem přes celé cvičiště.
"Co to bylo?"...nechápal..."Taková tlaková vlna...".....Byla to taková síla,že se nedokázal ani pohnout a tak jen mohl čekat,kdy ho zastaví skála nebo strom.Místo toho však ucítil silné škubnutí v ruce a o vteřinu později už pod krkem cítil ostrý kunai.
"Je konec.Milý Naruto.".....ozval se mu u ucha tichý hlas jeho nepřítele.Snažil se mu vytrhnout,ale Pein ho držel pevně.
"Je mi líto,neutečeš."....špitl ještě tišeji a rty mu přejel po uchu.Naruto se při tom doteku zachvěl.
"Co si myslíš že děláš?!"...vyjekl.
"Líbíš se mi,víš?"....zavrněl a natočil Narutovu tvář k té své.Pronikavě se mu zadíval do očí a i když chtěl Naruto uhnout,nemohl.Nedokázal od nich odtrhnout zrak.Pomalu začínal pociťovat únavu.
"Co...".....zamumlal jen,než jeho smysly začali vypovídat službu.
"Sladké sny lištičko,pohrajem si až se vzbudíš.Nejdřív musíme zmizet.".....usmál se na něj Pein a jemně ho políbil na rty,dřív,než úplně ztratil vědomí........

.....Naruto začal nabývat vědomí.Pomalu otevřel oči a první co zjistil bylo,že je všude kolem tma,jen z pravé strany šlo světlo a teplo.
"Kde to jsem?Co se stalo?"...pomylsel si nechápavě.Překvapeně zamrkal a rozhlídl se kolem.Nechápal,kdy je,jak se sem dostal...navíc se mu příšerně kroutila hlava a cítil se tak něják...otupěle...Jako by ještě spal...s tím rozdílem,že byl vzhůru.
"Tak už jsi se vzbudil."...skonstatoval něčí hlas a Naruto se za ním okamžitě otočil.Při ohni,který byl jediným zdrojem světla,seděl muž.Zrzavý...s pírsingama a zvláštnima očima.......v tom si vzpoměl.Ten muž...Pein!To on ho sledoval a pak......bojovali spolu.Pein použil nějákou divnou techniku a pak ho chytil a...poslední co si pamatoval byly Peinovi rty....jasně!Vždyť ho políbil!...Při téhle vzpomínce krvavě zrudl.
"Stalo se něco?Jsi nějáky rudý...nemáš horečku?"....Pein byl okamžitě u něj a ruku mu přiložil k čelu.
"N..nesahej na mě!"....zavrčel Naruto a chtěl dát jeho ruku pryč.
"Ne...horečku opravdu nemáš....žeby to způsobil ten polibek?"....naklonil se těsně k Narutově tváři.
"N..nevím o čem mluvíš!"....vyjekl Naruto a pokusil se od sebe Peina odsotit.Ten se ale nedal.
"Tak to abych ti to připoměl."...zavrněl Pein těsně u jeho rtů,než se na ně hladově přisál.Naruto jen vytřeštil oči a na nic se nezmohl.Ten polibek....byl takový.....nedokázal sám sobě poručit odtrhnout se od něj.Pein to však udělal za něj.
"Tak co,už si vzpomínáš?"....zeptal se.Naruto na něj pohlédl mírně zastřenýma očima a zrůžovělýma tvářema.
"Ne.".....vydechl a očima se přesunul na Peinovi rty.Vůbec nechápal,co se to s ním děje,ale věděl jedno.Chtěl ještě......objal Peina kolem krku a pomalu se k němu začal naklánět.Peina to velice překvapilo a ještě víc pak to,že ho Naruto sám políbil.Nic však nenamítal a polibek mu začal okamžitě oplácet.
"Žeby se ještě nevzpamatoval z toho genjutsu?..No,co...lepší pro mě,když se nebrání.."....pomyslel si potěšeně Pein a povalil blončáčka na zem.Rukou mu zajel pod mikinu a začal hladit jeho rozpálenou kůži.Naruto mu slastně zasténal do úst.Bylo mu tak skvěle....ty Peinove polibky...to,jak se ho dotýkal....i když to byl nepřítel.....Narutovi v hlavě zablikal výstražný maják a rázem se vzpamatoval....Nepřítel!Proboha,co to dělám?!...zděsil se.
"Ne!Přestaň!"...vykřikl,když mu Pein rozepl mikinu a odsotil ho od sebe.
"Copak,nelíbí se ti to?".....zeptal se Pein tiše a rty se přisál na jeho krk.
"N...nelí..bí..".....vydechl a slastně přivřel oči.....Nech toho!Přestaň!...chtěl vykřiknout,jenže slova mu uvízli v krku.Nedokázal nic,než slastně sténat pod Peinovími doteky....Proč?..proč zrovna Pein na něj takhle působí?Proč mu nedokáže odporovat i když tak moc....chce?....Ne...to není to správne slovo,protože on opravdu nechce odporovat....i když by měl.To mu říkal rozum....Jenže....jeho tělo bylo značně proti těmhle myšlenkám a chvělo se vzrušením....
"Já myslím že jo.".....špitl mu do ouška,které následně zkousl.
"Hmmm.".....vzdechl Naruto a přivřel oči.Přestal se bránit.Nechal Peina,ať si dělá co chce....vždyť....stejně brzi umře.Pomyslel si.V dané chvíli,když byl ještě mírně omámen vyprchávajícím genjutsu a hodně omámen vzrušením,se mu tahle skutečnost vůbec nezdala tak nepřijatelná.Vlastně....teď mu to bylo úplně jedno.Nebránil se,když mu Pein stáhl triko,ani když ho o pár sekun následoval i spodní díl oblečení.Slastně zasténal,když jeho vzrušený úd ovanul horký dech a křečovitě zaryl prsty do země,když ho Pein vzal do úst.
"P..peine!"...vykřikl a prohnul se proti němu.Tohle bylo snad to nejlepší,co kdy zažil.Pein se jen ušklíbl a začal pohybovat hlavou nahoru a dolů.Přitom nenápadně vnikl do Naruta jedním prstem.Ten si toho ani nevšiml a dál se nechal unášet rozkoší,kterou mu Pein způsoboval.Ten postupně přidal další dva prsty a pomalu připravoval blonďáčka na svůj vpád.Když už si byl jistý,že je Naruto připraven,vyndal z něj prsty a zvedl hlavu.Naruto nesouhlastně zaskučel.
"Ale no tááák,nebuď nedočkavý.".....ušklíbl se Pein a uvěznil blonďáčkovy rty v polibku.Rychle ze sebe stáhl svůj aka plášť i zbytek oblečení a přitáhl si k sobě Naruta blíž.Ten se na něj nechápavě podíval a v očích se mu myhl děs,když mu došlo,co se Pein chystá udělat.
"Snad bys neměl strach.Neboj,budu hodný."....přisál se mu Pein na krk a nadzvedl ho za boky.Nasměřoval svůj úd k jeho dírce a pomalu do něj začal vnikat.Naruto skřivil tvář bolestí a zaryl Peinovi nechty do ramen.Ten se přestal hýbat,aby si na něj blonďáček zvikl a pak se v něm začal pomalu pohybovat.Bolest o chvilku vystřídala rozkoš a Naruto začal slastně vzdechat.Pein uchopil do ruky jeho vzrušený úd a začal ho třít v rytmu přírazů.Netrvalo dlouho a oba s hlasitým výkřikem vyvrcholili......pokračování příště...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~