Polibek

12. srpna 2011 v 15:26
Fandom: Naruto
Parning: Naru/Sai
Warning: Yaoi 18+

"Naruto?"...prolomil ticho černovlasý kluk a zadíval se na blonďáčka sedícího naproti němu.Jako vždycky,i dnes ho naprosto okouzlil ten jeho zamyšlený výraz,který u něj viděl docela často.Dnes ho navíc doprovázela zář ohně,která dodávala jeho tváři jisté kouzlo a oči zbarvovala do zvláštního odstínu.Jediný pohled stačil na to aby se mu srdce rozbušilo jako o závod.Nevěděl,co je to za pocit,na to byl mimo Root ještě moc krátko,ale přesto mu ten pocit nebyl nepříjemný.
"Hmmm?"...vzhlédl od ohně blonďáček a zadíval se na svého týmového kolegu.Nachvíli se zarazil.Ještě stále si nezvykl na tu neskutečnou podobu se Sasukem.Ano..tolik se podobal na kluka,kterého kdysi miloval.Ale to už byla minulost.Místo v jeho srdci si ukradl někdo jiný.A ten někdo seděl jen kousek od něj.
"Já...mám takovou otázku.."...začal zdráhavě černovlásek,co Naruta celkem překvapilo.Co Saie znal,nezpozoroval,že by projevil nějáke city.V mysli se mu nachvíli vybavila Sasukeho tvář.Rychle však potřepal hlavou.Ne!V tomhle nejsou stejní!Sasuke city neměl.Byl pouhá kostka ledu.Byl lhostejný ke svému okolí,k citům,které k němu choval...Ale Sai byl jiný.On,narozdíl od Sasukeho city měl.Jenže je neznal.Díky spaciálnímu výcviku byly zamčené někde uvnitř něj.Ale byly tam...Cítil to.
"Ptej se."...usmál se a přisedl si k němu.Další důkaz.Sai chtěl vědět cítit.Dělal pro to všechno.Učil se rozeznávat...strach,smutek,štěstí,přátelství....a nakonec cit nejčistší.Lásku.O té však zatím věděl jen to,co se dočetl z knih.A to chtěl Naruto změnit.Chtěl mu dát pocit,že je milován.Chtěl ho naučit milovat.Chtěl...aby miloval jeho....
"Jaké to je....políbit někoho?"....zaptal se tiše a Narutovi se na chvíli zatajil dech.Jeho nitro zaplavilo...očekávání...
"Proč se ptáš?"....chtěl vědět.
"Já...když jsme dnes odcházeli z města...viděl jsem kluka.Ten líbal svou holku a šeptal ji přitom slůvka lásky.Vypadali oba tak šťastně...Taky bych to chtěl zažít."....vysvětlil mu tiše.
"A co přesně chceš po mě?"....zeptal se Naruto,i když tušil..
"Můžu tě políbit,Naruto?"....podíval se na něj s prosbou v očích.Naruto se přitom chtě nechtě zachvěl.Představa,že by ho Sai líbal,byla víc než lákavá.Naklonil se k němu a pouze přikývl.Sai na chvíli zaváhal...netušil,že by s tím Naruto tak jednoduše souhlasil a navíc...ještě nikoho nelíbal...Nevěděj jak na to.
"Rozmyslel sis to snad?"....ozval se Naruto.
"Víš já...já vlastně nevím.....co mám dělat."...povzdechl si bezradně a sklopil hlavu.Naruto se jen usmál a vzal jeho tvář do dlaní.Natočil ji k sobě a přinutil ho tak koukat se mu do očí.
"Ukážu ti to."....špitl a přitiskl své rty na ty jeho.Sai pouze vytřeštil oči a tělem mu projel nepopsatelný pocit...jako by v něm poletůvalo celé hejno motýlů.Naruto přejížděl jazykem po kontuře jeho rtů a poté na ně jemně zatlačil,aby si tak vynutil přístup do Saiových úst.Sai byl úplně mimo a tak ho nechal dělat,co chtěl.Pootevřel rty a vpustil ho dovnitř.Naruto začal okamžitě plenit jeho ústa a jednou rukou ho přitom objal kolem pasu,aby si ho k sobě mohl víc přitáhnout.Sai se jen opřel rukama o Narutovu hruď a nechal se líbat.Sám ale nedělal nic.Nechtěl to zkazit.Na to to bylo až moc krásne....Naruto se od něj po chvíli odtáhnul.
"Tak co?"....zeptal se s mírným úsměvem...Sai na něj ale jen okouzleně hleděl.Nedokázal najít správná slova na vyjádření svích pocitů.Ale něco věděl určitě...
"Ještě."....vadechl po chvilce ticha.Naruto se nenechal dvakrát prosit a víc než ochotně mu vyhověl.Tak jako před chvíli,opět se zmocnil jeho rtů a věnoval mu vášnivý polibek.Tentokrát se už ale zapojil i Sai.Bylo to jen nesmělé oplácení polibků,ale v Narutovi i to vyvolalo neskutečný pocit štěstí.
"Ještě."...zaprosil,když se od něj Naruto opět odtáhl.Další úsměv a dlouhý polibek.Sai obkroutil Narutovi ruce kolem krku a ze rtů mu unikl tichý sten.Tolik se mu to líbilo...bylo to neskutečné....A to ještě ani netušil,co přijde...Naruto po několika vtařinách znovu přerušil jejich polibek a opřel své čelo o to Saiovo.
"Ještě..."...zaskučel tichounce Sai.
"Riskuješ,že se neovládnu..."....zachraptěl Naruto,kterého tělo začala spalovat touha.
"Tak ať..."...vydechl Sai a sám se vrhl na jeho rty.Naruto chvíli váhal,ale nakonec mu polibky oplatil a pomalu začal rozepínat vrchní díl jeho oblečení.Když se odtrhl od jeho rtů,Sai nesouhlastně zaskučel.Hned na to však hlasitě zasténal,když se Naruto přisál na jeho krk.Rukama mu přitom přejížděl po nahé kůži.Saiovo tělo se pod jeho doteky rozechvělo a dech se mu zrychlil.Nechápal,co se to s ním děje,ale v žádném případě nechtěl,aby Naruto přestal.Ten ho opatrně zatlačil na zem a rychle si svlékl mikinu i triko,které měl na sobě.Sklonil se k Saiovi a začal zasypávat polibkama jeho obnaženou hruď.Rukou se přitom přesunul k jedné jeho bradavce a dráždivě ji třel mezi prstama.Saiovi z úst unikali stále hlasitější steny,které vyjadřovali jak moc se mu Narutova péče zamlouvá.Pudce zalapal po dechu,když Naruto jedním tahem stáhl jeho kalhoty a rukou přejel po jeho naběhlém údu.Naruto se naklonil k jeho rtům,které hned obdařil sladkým polibkem a poté se opět vrátil k jeho klínu.Rty se slabě otřel o špičku jeho údu a lehnce ho políbil.
"Naruto.."...vydechl slastně Sai,když Naruto pohltil jeho mužství do úst.Naruto dráždivým tempem pohybooval hlavou a přiváděl tak Saie k šílenství.Ten,ani jen nepostřehl,když do něj Naruto vnikl jedním prstem.Nedokázal se soustředit na nic,jen na Narutove ústa.Ten toho využil a postupně přidal další vda prsty.Pohyboval s nima a různě kroutil,aby ho co nejvíc roztáhl.Sai se pod nim zkroucel rozkoší a prsty zarýval do země.
"Naruto!"...vykřikl a vyvrcholil mu do úst.Naruto vše spolykal a vytáhl z něj prsty.Chtěl ho.Hned.Rychle ze sebe stáhl zbytek oblečení pomalu do něj vnikl.Sai prudce zalapal po dechu.Tohle nečekal.Z očí mu vyteklo pár slz.
"Promiň."...špitl Naruto provinila a jazykem slízl ty slané kapky,které stékali po jeho tváři.Poté se rty přesunul na ty Saiove a něžně ho políbil.Sai cítil,jak bolest pomalu ustupuje a když byla úplně pryč,zkusil se pohnout proti Narutovi.Zavzdechal,když mu tělem projel další příval slasti.A to si myslel,že už to lepší být nemůže.Naruto se v něm pomalu pohyboval,ale jeho tempo se zrychlovalo,až nakonec s hlasitým výkřikem vyvrcholil.Svalil se vedle Saie a natočil si jeho tvář k sobě.Odhrnul mu vlasy,které mu spadaly do očí a natáhl se k němu pro polibek.
"Miluju tě."....usmál se na něj a Sai překvapeně zamrkal.
"Cože?"....zeptal se.
"Muluju tě.Ale to už by ti mohlo být jasné."...jeho úsměv se ještě rozšířil.
"Já ale nevím,jak vypadá láska...".....provinile se na něj podíval.
"To poznáš.Ale je to ten nejúžasnější pocit.Je to,jako bys měl v břiše tisíce motýlů,jako by tebou projížděl elektrický proud....".....přitáhl si ho do náruče a rukou ho začal hladit v uhlověčerných vlasech.
"To vše cítím,když jsem s tebou."...vydechl Sai a víc se přitiskl k Narutovi.
"To jsem rád."....zašeptal Naruto šťastně.
"Naruto?".....vzhlédl k němu Sai.
"Hnn?"
"Končí takhle každý polibek?"....zeptal se nevině Sai a Naruto se začal hlasitě smát.
"Ne,ale klidně může.Záleží na tobě.".....odpověděl a uvěznil jeho rty v polibku.......
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~