Oslava narozenin

11. srpna 2011 v 23:59
Fandom: Naruto
Parning: Naru/Kiba
Warrning: 15+
Dodatek: Název...děsně originální...*ironie*

"To snad není pravda!Ty sis tedy dal,Naruto.Nechápu,dko sem donesl ten chlast."...lamentoval hnědovlasý kluk,když táhl blonďáčka do jeho pokoje.
"To...to já ne!"...vyjekl bloňďáček a škytl.

"No jasně,že ty ne,vždyť tady bydlíš ty pako."....ušklíbl se hňedovlásek..."Nechápu co to do tebe vjelo,že ses tak zřídil."....zakroutil nechápavě hlavou.Co ho znal,nikdy ho neviděl opilého.
"No tak...Kibo...mám..*škyt* narozky,samo,že se chci bavit!"....rozřechtal se Naruto.
"Bavit...bože,Naruto,když ty zítra zvládneš školu...."....dotáhl ho konečně do jeho pokoje a shodil ho do postele.Bylo sice jenom devět a oslava v plnem proudu,ale Naruto už nedokázal ani stát na nohách.
"Měl by ses vyspat,já je jdu vyhodit."...oznámil mu a chtěl odejít,ale něco ho zadrželo.Byla to Narutova ruka.Nechápavě se na něj otočil.
"A co pohádku na dobrou noc?"...zeptal se nevinně a znovu se rozesmál.Kiba na něj jen vytřeštil oči.Pak se ušklíbl.
"Ježiši vole,ty máš dost,jdi spát.Fakt."....řekl a chtěl se mu vytrhnout,no Naruto místo,aby ho pustil,stáhl ho k sobě do postele.Než se stihl Kiba vzpamatovat,převalil ho pod sebe.
"Nebo víš co?Kašlu na pohádku...vymyslel jsem něco lepšího.."...ušklíbl se Naruto.
"C..co to vyvádíš,Naruto...pusť mě!"...vyjekl překvapeně Kiba a okamžitě zrudl,když si uvědomil tu blízkost.
"Co myslíš?"...zavrněl mu Naruto do ucha a zkousl mu ušní lalůček.Kibovi unikl tichý sten.
"Líbííí?"....protáhl laškovně a vcucl lalůček mezi rty.
"N..naruto...přestaň..."....zavzdechal Kiba i když v hlouby duše chtěl,aby Naruto nepřestával.Tolik po tomhle toužil.Už tak dloucho chtěl cítit Narutové doteky,jeho rty jenže....on byl opilý!Později toho bude určitě litovat!...A pak....S myšlenek ho vytrhly Narutovi rty,které se přisálí na ty jeho.Nezmohl se na víc,než bylo pouhé vytřeštění očí.On ho líbá!...Naruto ho líbá!...I když nevědomky,ale přeci!To je snad sen!
"Já nechci přestat."....špitl mu do rtů Naruto podnapitým hlasem..."Chci pokračovat."....zahihněl se a rty se přesunul na Kibův krk.Kiba slastně zasténal a i když chtěl původně Naruta zastavit,neudělal to.Mysl mu úplně vypla a on si užíval jen a jen Naruta.Alespoň pro těď.
"Naruto.."...vydechl,když mu Naruto zajel rukou pod košily a jeho tělo se rozechvělo touhou..."Miluju tě."...uniklo mu ze rtů a až pozdě si uvědomil,co řekl.Naruto se mu podíval do očí a usmál se.
"Já vím."...zavrněl s přiopilím tónem a pak se rozhihňal...."Zvláštní...já myslel,že jsem...na..na holky."...zaškytal..."Ale asi nebudu..."....zatvářil se jako že přemýšlí a pak se zas rozesmál.Sklonil se těsně ke Kibovým rtům...."Dnes chci tebe.".....vrhl se na jeho rty a bleskurychle z něj strhl oblečení.Aniž by přerušil polibek,sám si svlékl svou černou košily a hodil ji někam za sebe.Až poté se od Kibi odtrhl a zadíval se na něj.Jestli to bylo alkoholem,nebo něčím jiným,to nevěděl,ale byl jím absolutně okouzlen.Dlaní se jemně dotkl jeho zarudlé tváře a pomalu s ní kouzal přes krk až k hrudi a zpátky....."Chi tě."...zopakoval znovu a rty se přisál k jeho krku.........

.....Kiba seděl v lavici a očima hladěl někam do dálky.Přemýšlel,jestli udělal,dobře,když odešel hned po tom,co Naruto zaspal....Ne!...Jasně že udělal dobře!Naruto byl opilý.Nevěděl co dělá!...Kdyby věděl,co se mezi nini stalo...mohl by to být konec jejich přátelství.A to on nechtěl.Takhle je to lepší.Naruto se nic nedozví.Nikdo jich neviděl,nikdo tam nebyl a Naruto si to určitě pamatovat nebude....V tom Kibu trhlo...Ale co když jo?...Co když si to pamatovat bude?...Ne..ne ne!...To ne!...Nebude!...ze zamyšlení ho vytrhl něčí hlas.
"Kibo!Héééj vnímej mě sakra!"...zatřásl mu ramenemten,komu patřili jeho myšlenky.
"Eh...co....N...Naruto?!"...vyjeknul a málem spadl ze židle jak se od něj odtáhl.
"No ne svatý Petr."...zavrčel a sedl si vedle něj....."Mám problém,Kibo."...řekl tiše a Kiba málem zapoměl dýchat.
"P..problém?"....zeptal se s obtížema.
"Jo a asi hodně velký!Já...ja se asi vyspal s...klukem."...to poslední zašeptal tak tiše,že si nebyl jistý,jestli to Kiba slyšel.Ale on to slyšel.
"A..aha."...oddechl si v duchu.Takže neví,že jsem to byl já.
"Aha?...jen to mi na to řekneš?"...vyjekl Naruto.
"Co?...ne...tedy....a..víš to jistě?"...zeptal se Kiba.
"Jo...jsem si tím skoro jistý...já,pamatuju si pár drobností a jedna drobnost mi určitě neunikla,poněvač jsem ji měl dost hluboko v krku."...zavrčel podrážděně Naruto a Kiba se musel otočit,aby Naruto neviděl,jak zrudl.Proč si pamatuje zrovna tohle?!
"Nesměj se mi!"...okřikl ho Naruto,který si to jeho odvrácení tváře vysvětlil po svém.
"Nesměju se."...řekl Kiba a když si byl jistý,že ho červěň opustila,otočil se zpět k Narutovi.
"Takže nevíš,kdo to byl?"...zeptal se Kiba aby se ujistil.
"No,to nevím a nevím,jestli to vůbec vědět chci."...otřásl se Naruto při představě,že by to byl třeba Lee..."Tys to náhodou nebyl?"...zeptal se jen tak mimochodem a kiba měl pocit,že na něj jdou mdloby.
"N..ne."...zapištěl a v duchu poděkoval všem svatým,že zazvonilo na hodinu.Narutovi se na Kibovi něco nezdálo.Choval se divně.Celý den se mu snažil vyhýbat.Nechápal to.Až když po vyučováni procházel kolem skřínek,uslyšel důvod Kibovho chování.
"Tak to proto ses mu dnes vyhýbal?...Měl bys mu to řídt,Kibo.".....řekl dívčí hlas.
"Jo jasně a co mu mám přesně říct?: Jo,Naruto,to se mnou ses vyspal a jen tak mimochodem,já tě miluju?!"...Ne,Hinato,tohle fakt nejde..."....povzdechl si Kiba a Naruto jen šokovaně vytřeštil oči.Jako by někdo zapnul play,v hlavě se mu přemítlo všechno,co se minulou noc dělo.Neschopen slova pomalu couvnul a když si byl jist,že ho ti dva nebudou slyšet rozběhl se co nejrychleji ze školy.Domů přiběhl takřka bez dechu.
"Co se tak ženeš?!"...zaskočil ho hlas a on málem vyletěl z kůže.
"Deidaro?!Sakra neděs mě!Jsem dost na nervy i bez toho."....okřikl ho.
"Ale nemluv,a co se stalo?"...zeptal se ho se šklebem.
"Už vím,kdo to byl.".....odpověděl jen a vběhl do svého pokoje.Nemusel mu říkat víc.Deidara o tom všecko věděl.Řekl mu to už ráno,když na to on sám přišel.
"Kdo?"....vešel do jeho pokoje okamžitě Deidara a sedl si vedle něj na postel.
"Kiba."...zaskučel tiše Naruto.
"Já si to myslel.".......řekl,ale Naruto to jakoby ani neslyšel.
"Ale proč mi to neřekl?Celý den se mi vyhýbal jako čert kříži.Nechápu to."...mumlal tiše Naruto.
"Bože Naruto ty seš natvrdlej!".....uchechtl se Deidara a Naruto se na něj nechápavě podíval.
"Co?"...zeptal se.
"Nechápeš to?...Kiba tě miluje!Už dlouho,jen ty seš slepej blbec.Nechtěl ti to říct,protože se určitě bál tvé reakce.Bál se,že se s ním přestaneš přátelit."....vysvětlil mu Deidara s mírným úsměvem.
"Jak tohle můžeš vědět?"...nechápal Naruto.
"Mám oči,bráško.A taky vím,že i ty miluješ jeho,jen si to v té své hlavičce neuvědomuješ."...mrkl na něj a vstal.
"Popřemýšlej o tom."...řekl ještě,než opustil jeho pokoj.Naruto za ním ještě několik minut vytřeštěně hleděl.
"Já miluju Kibu?"...vydechl nakonec tiše......

...Neruto se neklidně vrtěl v lavici a čekal jen na to,kdy konečně zazvoní na konec vyučovaní.Byl to týden,co mu Deidara vysvětlil to,na co měl přijít on sám už dávno.Od té doby se ani nepokusil navázat s Kibou kontakt a ten se mu i nadále vyhýbal.Jenže už toho začínal mít plný zuby.Byly to nejlepší přátelé a teď......jaksi si uvědomil,že by chtěl být možná i víc....jenže...stále byl na pochybách.Rozhodl se,že s tím musí něco udělat.Hodil očkem po Kibovi,který seděl vedle něj.Dnes mu to řeknu!Umanul si už před několika hodinama a hodlal to i udělat....jen ať už zazvoní...no tááák!!!.....Třídou se rozlehl zvuk zvonku.
"Sláva!"...vykřikl nahlas.Učitelka po něm jen střelila nehezkým pohledem,ale nekomentovala to.
Všichni začali pomalu opouštět třídu.Kiba si rychle zbalil a se slovama "Tak čau zítra"...chtěl taky zmizet.
"Počkej Kibo!"....zakřičel za ním Naruto a Kiba se zastavil.Otočil se na něj s otázkou v očích.
"Musím s tebou o něčem mluvit.ů...řekl Naruto a počkal až se třída vyprázdní.Vstal a šel zavřít dveře.Poté se otočil na Kibu,který na něj koukal mírně neklidným pohledem.
"Mluvit?...O..o čem?".....zeptal se opatrně.Naruto chvíli přemýšlel,jak začít,ale nakonec se rozhodl mluvit na rovinu.
"Vím,žes to byl ty,Kibo a vím i to že mě miluješ stejně ale...chci to slyšet od tebe."......vysypal ze sebe na jeden dech ale dost zřetelně na to,aby mi Kiba rozuměl.Ten na něj jen překvapeně vytřeštil oči a couvl k lavici,o kterou se opřel.
"Víš?"....pohlédl na něj.
"Jo vím."...přikývl a přešel k němu.Ruce si opřel o lavici a sklonil se nad něj.
"Řekni,Kibo....Miluješ mě?".....zeptal se tiše.Kiba sklopil pohled na zem a slabě přikývl.
"Nenávidíš mě?"....zeptal se a Naruto se uchechtl.
"Proč bych měl?".....usmál se a Kiba na něj překvapeně pohlédl.Toho Naruto využil a přitiskl své rty na ty jeho.Tělem mu při tom proběhl příjemný mrazík,který jen dokazoval,že Deidara měl pravdu.Po malé chvilce se od něj odtáhl.Kiba měl ve tváři vypsáne překvapení míchajjíci se s nepochopením.Naruto ho něžně pohladil po tváři.
"Taky tě miluju.".....řekl a Kiba vytřeštil oči.
"Cože?"...vyjekl překvapeně.Naruto ho objal kolem pasu a přitáhl ho k sobě.
"Miluju tě."...zopakoval a sklonil se k jeho rtům.
"Naruto."...vydechl tiše Kiba předtím,než jej Naruto opět políbil......

KONEC
 


Komentáře

1 Třešinka love sumer | E-mail | Web | 12. srpna 2011 v 0:05 | Reagovat

Ahojky dovoluji si vás pozvat na muj blog.Zajíma vas Dylan and Cole Sprouse?A nebo autorskej blog ve kterem se dozvíš jak se dá bavit a co Miley cyrus atd. Všechno tohle si mužeš užít na mem blogu nevahej a mrkni.

A jinak máš tento blog hezky udělanej.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~