Nepřítel milencem

12. srpna 2011 v 15:31
Fandom: Naruto
Parning: Ita/Naru
Warning: Yaoi 18+
Dodatek: Původně to mělo mít úplně jinej děj,nechápu,jak se mi to mohlo zvrtnou tímhle směrem,ale tak co už :D

Rty přejel po jeho krku,do kterého se pak slaboučce zakousnul.Chutnal tak,jak i vypadal.Dokonale.Tělo pod ním se zavrtělo,avšak spalo dál.Očima sledoval každičký rys jeho tváře a jeho rty se na malou chvilku zkroutily do úsměvu.Tak rád ho pozoroval.Dotýkal se ho,líbal jeho hebké rty.Tak moc ho miloval....toužil po něm.Blonďáček něco ze spánku zamumlal a pootevřel rty.Úsměv na jeho tváři se ještě rozšířil.

"Copak se ti asi zdá,lištičko?"..zašeptal do ticha a pohladil ho po jemné tváři.Vypadal jako anděl,který spadl z nebe.Sklonil se k němu a jemně jej políbil na rty.Jazykem přes ně přejížděl a rukou přitom zabloudil pod jeho tričko.Jeho kůže byla tak příjemě teplá a hebká...jako kůže dítěte,ale přesto mohl cítit svaly,které zdobily jeho tělo díky tvrdým tréninkům.Jeho polibek postupně nabíral na intenzitě,až nakonec vášnivě drtil jeho rty v těch svých......

…..Naruta probudil dotek na jeho rtech.Na malinkou chvilku ztuhl,hned se ale vzpamatoval.Nic však nedělal.Jen mírně zvedl oční víčka a mohl vidět jen temně černé vlasy,černější než tma,která byla všude kolem.V jednu chvíli,aniž by věděl,kdy,se na něj koukly dvě temné oči a osoba,která ho líbala,se od něj okamžitě odtrhla.
"Jsi vzhůru?"...zeptal se mužský,jemu známý hlas a on se na něj pořádně podíval.Konečně mu mohl pohlédnout do tváře.
"Co tady chceš?"....zeptal se tiše,když se starší Uchiha k ničemu neměl.To jako by ho probralo.Mírně naklonil hlavu na stranu a zkoumavě se na blonďáčka zahleděl.
"Nevypadáš překvapeně."....zkonstatoval sametovým hlasem.
"Vím o tobě už dlouho."..řekl tiše blonďák.Nebyla to tak celkem pravda,ale to mu přeci říkat nemusí. "Neodpověděl jsi mi."...připoměl mu svou otázku.
"Co tady chci?Tebe."....odpověděl a ve tváři měl pořád stejný kamenný výraz.
"Přišels mě zabít?"...otázal se dál a Uchiha se po téhle otázce ušklíbl.Líbilo se mu tohle Narutovo škádlení.A rád hrál s ním.Byl to takový jejich rituál...
"To by byla škoda,nemyslíš?"....pronikavě se mu zahleděl do očí.
"Nevím,nic jiného,co bys ode mě mohl chtít,mě nenapadá."...řekl Naruto tiše.Samozřejmě,že věděl,co má Uchiha v plánu,bylo to přeci tak očividné.
"Vážně ne?"...zeptal se šeptem Itachi a sklonil se k blonďáčkově tváři.Naruto se pouze nevině usmál a v očích mu zajiskřilo.
"Řekni."...požádal ho a přitom se na něj podíval jako to nejnevinnější stvoření na světě.Itachi se naklonil k jeho uchu a slabě do něj foukl.
"Chci tě pomilovat tak,že na to do smrti nezapomeneš."....zavrněl a jemně zkousl jeho ušní lalůček.Naruto tiše vzdechl a objal staršího muže kolem krku.
"Tak na co čekáš?"...zeptal se touhou zastřeným hlasem a stáhl ho k sobě.Hladově se přisál na jeho rty a nechal ze sebe strhnout ty nepotřebné kusy oblečení.
"Jak je libo,lištičko."....milerád mu vyhověl.Zběsile ho líbal,zatímco si rychle svlékl svůj plášť,pod kterým....nic neměl.Naruto se nad tím jen ušklíbl.
"Proč mě to nepřekvapuje?"....zeptal se,na odpověď ale nečekal.Rty se vrhnul na Itachiho krk,který okamžitě zasypal polibkama.Itachi mu vplul rukou do vlasů a přitiskl si jej k sebě ještě blíž.Druhou rukou mu zklouzl ke klínu a uchopil jeho úd do dlaně.
"Háááh."...reagoval na jeho dotek Naruto a škádlivě ho kousl do krku,až Itachi sykl bolestí.
"Promiň,já nechtěl."....zasmál se rošťácky Naruto a poraněné místečko obrkoužil jazykem.Poté ho vzal mezy rty a vcucl kousek jeho kůže do úst.Itachi zapředl slastí a pevněji stiskl Narutův úd.Naruto opět zavzdechal a zaklonil hlavu,jak mu to bylo příjemné.Itachi se pouze ušklíbl a sklonil se nad jeho dokonalé tělo.Jazykem obkroužil jednu jeho bradavku.Vsál ji do úst a hrál si s ní,dokud neztvrdla.Naruto se pod ním svíjel jako had a rukama bloudil po jeho nahých zádech.Pod bříškama prstů cítil jeho rozpálenou kůži a on sám uvnitř vřel touhou.Touhou po muži,který byl jeho přirozeným nepřítelem.Byl členem akatsuki,jedním z těch,kteří prahli po tom,co je uvnitř něj.Itachi ale,na rozdíl od nich neprahnul po démonovi,co v sobě nosil,ale po jeho těle.A to mu taky dal.A dokonce rád.Tenhle muž jej okouzlil už když ho viděl poprvé.A později se do něj zamiloval.
"Itachi!"....vydechl slastí,když se černovláskové rty dotkly jeho penisu.Starší muž se pouze ušklíbl a dál se věnoval své činnosti.Jemně políbil hlavičku jeho penisu,pak ji vsál do úst a obrkoužil ji jazykem.Naruto zabořil prsty do prostěradla a ani se nepokoušel dusit stény,které se mu draly z hrdla.Itachi dráždivě pomalými pohyby klouzal po jeho mužství,někdy jej jemně kousl,čímž mu způsoboval snad ještě větší slast.Rukama si ho přidržoval za boky,aby se Naruto nemohl hýbat a plně si vychutnával každý jeho vzdech.On sám už byl dávno vzrušený na maximum,ale nenechal by si ujít možnost takhle si pohrávat se svým andílkem.Rád poslouchal jeho stény...a ještě radši poslouchal jeho prosby......
"Prosím,Itachi!...Dělej!"...vykřikl téměř nepříčetně Naruto.Měl pocit,že snad vybouchne,jak o v něm vřelo.Toužil,aby to už skončilo,ale zároveň by se takhle nechal mučit věčnost.Ti Uchihové prostě vědí,jak na to.Mimoděk se mu v hlavě vybavila vzpomínka na mladšího z bratrů,ale hned ji zase zahnal.On už byl minulost.Teď tady byl Itachi.On tady byl pro něj.On neodešel a nenechal ho samozného.On ho skutečně miloval.Byl si tím jistý.
"Háááh!"....vykřikl slastně a proznul se v pánvy,když konečně vyvrcholil do úst svého milence.Itachi vše spolykal a nezapoměl jazykem vyčistit i Natutův penis.Mlsně si olízl rty a podíval se na Naruta.Jeho tvář byla ještě stále zarudlá vzrušením a v očích měl stále tu zvláštní mlhu.Byl to pohled pro bohy.
"Ani nevíš,jak rajcovně teď vypadáš.Mám chuť si tě vzít hned v tuhle chvíli.".....zachrapěl tiše Itachi a přisál se na blonďáčkové rty.
"Tak to udělej."...zašeptal Naruto zastřeným hlasem.
"Nechci ti ublížit,na to jsi až moc vzácný."...políbil ho na čelo.Naruto se pouze ušklíbl a překvapivě rychle se na něj převalil.Uchopil jeho vzrušený penis do dlaně a silně stiskl.Itachi slastí vykřikl.
"Ty mi ublížit nemůžeš."....usmál se na něj a bez přípravy na něj nasedl.Tvář se mu na vteřinu skřivila bolestí,ale tu okamžitě vystřídala slast.Oba dva slastně zasténali.Naruto se na něm začal pomalu pohybovat a Itachi ho chytl za boky.Naruto po chvilce vzal do dlaně svůj opět vzrušený penis a začal ho třít ve stejném tempu,v jakém nasedával na svého milence.Itachiho pohled na něj vzrušovil ještě víc a po chvilce do něj s hlasitým výkřikem vyvrcholil.Netrvalo dlouho a Naruto jej nasledoval.S tím rozdílem,že on vyvrcholil do své dlaně.Spokojeně vydechl a zvedl tuku,kterou měl pokapanou bílou tekutinou,ke své tváři.S děsně neviným výrazem ji začal slízavat.
"Hmmm."....zavrněl.Než se Nadál,Itachi ho opět povalil pod sebe.Díky němu byl opět vzrušený.
"Tos udělal schválně co,ty ďáble?"...usmál se na něj,když se v něm začal sám pohybovat.
"Neříkal jsi,že jsem anděl?"...zamračil se na něj a palcem,na kterém měl ještě vlastní sperma,přejel Itachimu po rtech.Itachi si je okamřitě olízl.
"Hnnn."....odpověděl tipickou Uchihovskou větou.Sklonil se k Narutovi a vášnivě jej políbil.Naruto hned pootevřel ústa a nechal Itachiho jazyk vklouznout dovnitř.Itachi s chutí plenil jeho ústa a zárověn do něj přirážel stále rychleji.Naruto mu boky vycházel vstříc a jeho stény zanikali ve vroucích polibcích.Stačilo několik přírazů a Itachi do něj již už podruhé vyvrcholil.Vystoupil z něj a zmoženě si vedle něj lehl.Naruto se k němu okamřitě otočil a choulil se do klubíčka.Itachi ho objal kolem pasu a přitiskl si ho na své tělo.
"Miluju tě."...zašeptal Naruto tiše.Itachi se usmál a políbil ho do vlasů.
"Já tebe taky,ty můj anděli."...zašeptal a pevně ho objal.Poté ho pustil a posadil se.
"Musíš?"....zeptal se zklamaně Naruto.
"Jo,nemůžu si dovolit vzbudit podezření.To přece víš.Zítra večer opět přijdu."....slíbil,když na sebe házel svůj akaplášť. Věnoval Narutovi ještě poslední úměv a poté se otočil k oknu.
"Itachi!"...zastavil ho Naruto a vyskočil z postele.Itachi se k němu otočil a Naruto se mu vrhnul kolem krku.Přisál se na jeho rty a vášnivě jej políbil.
"Nenech se zabít,jo?"....požádal ho o stejnou věc,jakou po něm chtěl každou noc.
"Copak bych tě tady mohl nechat samotného?"...pohladil ho po tváři.
"Miluju tě,ty můj nepříteli.."...zašeptal,věnoval mu ještě jedem polibek a pak zmizel vě tmě.
"Taky tě miluju."....zašeptal Naruto do prázdna a ještě hodnou chvíli stál u okna,než ho únava přemohla a on se vrátil zpět do postele,která ještě voněla Itachim a jejich společným milováním.Přítáhl si peřinu až ke krku a spokojeně zavřel oči.Zítra přijde zas.S touhle myšlenkou a úsměvem na rtech se konečně pobral do říše snů.....
 


Komentáře

1 hudgens-twitter | Web | 12. srpna 2011 v 15:34 | Reagovat

Ahoj,máš super dessign.navštívila by si prosím môj blog?ďakujem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~