Mně se nelíbí muži!

22. srpna 2011 v 18:29 |  Super Junior
Sakra, ale dost už! Tohle je asi desáty pokus publikovat článek! Pokud to nepůjde ani teď, asi ten blog rozkřápu! Co si o sobě ty hovada vůbec myslí?!
Jako, vážně bych už ráda tuhle povídku zveřejnila, ale mám takovej pocit, že ten blog má ze mě nehoráznou srandu....
No nic, budu doufat, že pokus číslo jedenáct neselže :D
Tuhle povídku jsem začla psát hned, jak jsem viděla to prokleté video, kde ten "můj zlatej Yesungie" říká, jak se mu nelíbí kluci. Jako, to bych brala, ale.....jak to může zatraceně říkat tak nepřesvědčivě? Dyť to by mu neuvěřil ani Luffy a věřte, že ten věří všemu. Tuhle povídku považuju za mou osobní pomstu za to video :D

Fandom : Super Junior
Pár: YeWook
Betaread: Kayleigh
Varování : Uhn...tak 15+ by stačit mohlo, či? XD
Věnování: Povídka je věnována mé drahé onee-chan Kayleigh, protože je to ten nejúžasnější/nejúchylnější/nejdokonalejší/nejšílenější/nejyaoističtější/nejnenormálnější člověk žijící v mém blízkem okolí a Korejce považuje za to největší UKE na planetě Zem...popřípadě na jiných planetach, pač....já osobně jim nevěřím, že jsou to lidé, pač...ono....uvěřit, že něco tak dokonalého se narodilo na tehle planetě...tomu se věří jen těžko :D
Pak tuhle povídku věnuju taky Yesungovi. Doufám, že si se k ní někdy dostaněš, ty pako ! :D (btw, Yesungie, já tě mám vážně moc ráda, vlastně...jsi jeden z totálně nejdokonalejších zpěváků a vážně tě zbožňuju a všecko,ale.....tohle ti prostě neseřeru, vole!)
P.S. Kayleigh, tu poznámku na konci jsem tam prostě nechat musela :D


Ten bolestný výraz, který Ryeowook nahodil, když to slyšel Yesunga říkat, byl až děsivej. Kluci měli v tu chvíli z Yesunga udělat deset malých do školky. Jak mohl říct takovou věc? Copak si neuvědomil Wookieho city? Kluci se po sobě podívali. Chtěli něco Wookiemu říct, ale nevěděli co. Že to nemyslel vážně? To by mohli jenže vážně to nemyslel vážně? Tak jistí si nebyli
 
Když se Yesung vrátil domů, měl úsměv od ucha k uchu. Vešel do obýváku a s pozdravem se svalil na pohovku. Zamračené pohledy kluků vůbec nezaregistroval. Až když si všiml, že se k němu Ryeowook nepřitiskl tak, jako pokaždé, všiml si, že je něco divně.
"Proč se všichni tváříte, jako by vám uletěly včely?" zeptal se s úsměvem a obejmul Wooka kolem ramen. Ten sebou škubnul a vytrhnul se mu. Yesung se na něj nechápavě kouknul.
"Co je?" zeptal se.
"Nech mě, když se to tak hnusí!" křikl na něj nazlobeně.
"Cože?" zamrkal zmateně.
"Nemáš mě rád!" Ryeowook se celý chvěl, jak se snažil potlačit vzlyky. A to si tak hloupě myslel, že by k němu mohl Yesung cítit to, co on k němu. Byl tak hloupý. Tak naivní!
"Co to říkáš? Mám tě rád!" nechápavě se na něj usmál.
"Řekls to!" křikl na něj.
Yesungovi chvíli trvalo, než pochopil. "Ty myslíš tohle? Ale vždyť jsem řekl jen, že.." začal, ale byl přerušen.
"Já vím, cos řekl, slyšel jsem to!"do očí se mu tiskly slzy.
"Tak co se děje?!"
"Nic! Absolutně nic se neděje!" otočil se na patě a zabouchl se ve svém pokoji. Vyjukaný Yesung se kouknul na kluky. V očích jediná otázka.
"Co jsem provedl?" zeptal se zmateně. Kluci ho spražili pohledy.
"To jsi vážně takové tele, že sis toho nevšiml, nebo se jen děláš?" zeptal se ho Heechul.
"Eh?" vydal ze sebe Yesung.
"Ryeowook tě miluje. Už hodně dlouho.." podíval se na něj Heechul obviňujícím pohledem.
Yesung vytřeštil oči: "Děláš si ze mě prdel?" To nemohl myslet vážně?!
"Vypadám, že žertuju?" nadzvedl Heechul obočí. Yesung na něj hleděl, jako na zjevení.
"Ale proč mi to neřekl?" zeptal se a bezradně se rozhlédl kolem sebe.
"A kdyby ti to řekl? Co bys udělal?" zeptal se Teuk. Yesung prudce zvedl hlavu.
"Já ...nevím." zaváhal. Právě se dozvěděl, že ho jeho Wookie miluje a on mu udělal tohle. Byl na sebe naštvaný...!
 
Zvedl hlavu, když uslyšel klepání na dveře.
"Můžu dál?" objevila se ve dveřích Yesungova hlava. Ryeowook ho chtěl okamžitě vyhodit, ale nezmohl se na slovo. V očích ho pálily slzy a jen stěží potlačoval vzlyky. Proto se jen natáhnul pro polštář a hodil jej do dveří, doufaje, že to Yesung pochopí a nechá ho být. Rukama si obejmul kolena a skryl v nich tvář. Yesung si povzdechl a vešel dovnitř. Vzal polštář a sedl si k němu na postel. Ryeowook zvedl hlavu, když ucítil na posteli pohyb a střetl se s Yesungovým smutným pohledem.
"Je mi to líto." zašeptal a natáhl k němu ruku. Ryeowook ucuknul.
"Nech mě jdi pryč. Nezáleží ti na mě, tak proč jsi tu?!? Vypadni!" rozbrečel se hystericky.
"To není pravda!" vyjeknul Yesung. Chytil Ryeowooka za zápěstí a přitáhl ho k sobě. Pevně ho stiskl v náručí a nedovolil mu vyprostit se. Ryeowook sebou chvíli cukal, pak to ale vzdal.
"Mám tě rád, Wookie. Hodně rád." políbil ho do vlasů.
"Ale nemiluješ mě." vzlykl.
Yesung ho obejmul pevněji: "Miluju." řekl. Věděl, že to není tak celkem pravda, ale nesnesl pocit, že kvůli němu Ryeowook trpí. Ryeowook ho od sebe odstrčil a nevěřícně se na něj kouknul.
"Lžeš." hlesl prostě.
"Nelžu." zavrtěl Yesung hlavou.
"Přestaň mi lhát. Bolí to ještě víc, než pravda." zaskučel bolestně. Yesung si v duchu nadával. Proč si vůbec myslel, že mu uvěří? A proč ho tak bolí, že mu nevěří? No tak Wookie! Neplač. Prosím! Zoufale se podíval na uslzenou tvář.
"Opravdu tě miluju." nevěděl, proč se ho snaží tak úporně přesvědčit.
"Nevěřím ti." vzlykl Ryeowook.
"Věř mi." chytil jej Yesung za ruku.
"Tak to dokaž." podíval se na něj vyzývavě. Yesung zamrkal.
"Jak?"
"Polib mě." Yesung se k němu sklonil a vtiskl mu něžnou pusu na rty.
"Takhle ne." pokroutil hlavou Ryeowook.
"Jak?" nechápal Yesung.
"Takhle se líbáme běžně. Nechci od tebe přátelskou pusu chci polibek. Opravdový." Yesung se nezatvářil nijak nadšeně. Ryeowook si povzdechl.
"Říkal jsem to ." odvrátil pohled stranou.
"Polib ty mě. Tak, jak si to představuješ…" pohladil jej dlaní po tváři.Ryeowook se na něj podíval a setřásl jeho dlaň z tváře. Poté se k němu naklonil a spojil jeho rty s těmy svýmy. Zatlačil jazykem na jeho ústa a dožadoval se vstupu dovnitř. Yesung z toho měl smíšené pocity. Nevěděl co dělat ale... řekl mu přeci, ať jej políbí tak, jak chce. Mírně potevřel rty a nechal Wookieho vklouznout dovnitř. Ryeowook začal okamžitě plenit jeho ústa ve vášnivém polibku. Rukama mu vplul do vlasů a přitáhl si ho blíž - Srdce mu zběsile tlouklo. Po tomhle toužil tak dlouho...! a i když jeho polibek nebyl opětován, alespoň se nebránil. Vychutnával si ten neskutečný pocit a přál si, aby tohle neskončilo. Po několika minutách se ale odtáhnout musel. Zrychleně dýchal a rty jej příjemně brněly. Yesung se snažil potlačit nutkání zklamaného vzdechu, když jej Ryeowook přestal líbat. Nechápal to. Celý se chvěl a jen stěží dokázal ignorovat příjemné mravenčení v břichu.
"Půjdu."řekl jen.
Vstal a vyběhl z Ryeowookova pokoje. Vběhl do toho svého a zabouchl se tam. Padl na postel a rukama si zakryl tvář.
"Co to bylo za pocit,sakra?!" vyjeknul zděšeně. Na rtech pořád cítil ty Wookieho. Přejel si po nich prstem.Bylo to o tolik jiné,než ty jejich hrané polibky. Tohle bylo opravdové a ...líbilo se mu to.
Zavřel oči a pokusil se vyhnat ten polibek z hlavy. Pořád se mu ale vracel ..Bože jak rád by si to zopakoval. Když si uvědomil, nad čím přemýšlí, musel se hlasitě rozesmát.
"Ne, vůbec nemám rád kluky...!" praštil hlavou do polštáře. "Mě začína hrabat - ne, to hrabe té blbce co to píše...-" pomyslel si s úšklebkem.
"HEJ JAKO!" křikl na něj naštvaný Lulín hlas odnikud .
"No co je?" podíval se Yesung na strop,kde se koukaj všichni, když mluví s vypravěčem ...to si fakt všichni myslí,že vypravěč je bůh?!
"Mě nehrabe!" zaječela Lulí.
"To vidím..." ušklíbl se Yesung.
"Prostě si přiznej, že ho miluješ, jdi ho vojet, ušetříš mi tím hodně práce. Beztak ti ty dřisty nikdo neuvěřil!" zavrčela naštvaně a víc se neozvala.
"Jasně, ty chytrá." zasalutoval Yesung pak se zarazil ...
"Hej doprčic mi vážně hrabe, já se tady hádám s vypravěčem. Ryeowoooku! To je tvoje vina!!!"
 
….Nechal kapičky vody stékat po nahé kůži a pořád - * Yesung vrhne ošklivej pohled nahorů * (nečum vole, píšu já, tak se podle toho zařiď!)...* Yesung něco zavrčí a opět se začne věnovat sprchování + nahodí zamyšlenej výraz, aby tomu dodal grády * (hodnej kluk) - nemohl vyhnat z hlavy dotek Ryeowookových rtů. Jeho jazyk zkoumající jeho ústa zachvěl se vzrušením a rukou zamířil směrem k * Hej! * (Twe nech mě dopsat, úchyle, na co myslíš?!) šampónu. Když byl hotovej (!), vypnul sprchu a vylezl ven. Osušil si vlasy ručníkem a pak si ho omotal kolem pasu. (ten ručník!)Zrovna v tu chvíli se otevřely dveře koupelny a dovnitř vešel Ryeowook. Ve chvíli, kdy spatřil Yesunga, leknutím sebou trhnul.
"Promiň!" vyjeknul a chtěl rychle koupelnu opustit. (Twe čapni ho! Čapni ho! Rychle bo ti zdrhne!) * No jo,jéžiši! * Yesung k němu ale rychle přiskočil a zabouchnul mu dveře před nosem.
"Počkej." řekl.Ryeowook se na něj otočil.
"Co je?" zeptal se.
"Promiň." omluvil se tiše.
"Nemáš se zaco omlouvat. Nemůžeš za to,že mě nemiluješ já se s tím smířím... -" .smutně se pousmál
"Za to se neomlouvám." pokroutil hlavou Yesung a opřel ruce o dveře koupelny.
"Tak za co?" Ryeowook se zachvěl, když si uvědomil, jak moc blízko je u něj.
"Za to, že jsem takový idiot." zašeptal a sklonil se k jeho rtům, na které se hned přisál. Ryeowook vytřeštil oči. -Tohle nečekal! Tohle vůbec nečekal!!Yesung ho objal kolem pasu a přitiskl si ho k sobě.
"Miluju tě, Wookie. Opravdu. Teď už to vím." zašeptal do polibku.
"Yesungie..." vzdechl tiše Wookie. Rukama se zapíral o jeho vlhkou hruď a mohl cítit jeho vypracované tělo.
"Miluju tě ... a chci tě, Wookie." rty se přisál na jeho krk ...
 
Povalil jej do peřin a sám si na něj obkročmo sedl. Knoflíček po knoflíčku rozepínal jeho košili a zasypával jeho nahou kůži polibky.
"Yesungie..." zašeptal tichounce.Yesungovi po zádech proběhl mráz, jak krásně to znělo.Vrátil se k jeho rtům a políbil jej. Vsál jeho spodní ret do úst a jemně jej hryzl. Ryeowook jej obejmul kolem krku a přitiskl se na něj. Yesung jej dál něžně líbal a rukama bloudil po jeho těle, až dokud jej nezastavil lem tepláků. Zvedl se z něj a prostě mu je stáhl rovnou i s trenkama. Poté se opět sklonil k jeho rtům. U těch se ale nezdržel a jazykem mu přejel po čelisti ke krku. Vsál kousek kůže a nechal po sobě nemalý flíček. Ryeowook rukama bloudil po jeho zádech a vychutnával si rozkoš, kterou mu Yesung způsoboval. Ani jen nedoufal, že by tohle mohl zažít.
 
"Miluju tě, Yesungu..." zasténal hlasitě Ryeowook, když do něj Yesung vnikl. Ten zaskučel slastí a začal se v něm pomalu pohybovat.
"A já miluju tebe..." líbal ho střídavě na čelo, víčka, nos a nakonec na rty. Ryeowook mu obkroutil ruce kolem krku a polibek prohloubil. Vzdechy obou kluků byly pořád hlasitější, až nakonec oba vyvrcholili. Yesung vyklouzl z Wookieho těla a sesunul se vedle něj. Ryeowook se na něj okamžitě přitiskl. Vůbec mu nevadilo, že je jeho břicho pořád od spermatu. Yesung jej obejmul kolem pasu a vtiskl mu dlouhý polibek ...
 
..."Tohle kdyby slyšeli ELFky, tak by asi umřely na nedostatek krve.." ušklíbl se Heechul, zatímco si k nosu tisknul kapesník.
"Ty máš co říkat." hodil po něm ironickej pohled Hangeng.
"No co? Když ty steny jsou tak rajcovní a já už tak dlouho neměl sex!" podíval se na něj obviňujícím pohledem.
"Jak dlouho?! A co dnes ráno v koupelně?" připoměl mu Hangeng.
"To byla jen rychlovka." řekl a koukl se na něj svůdným pohledem.
"Co zkoušíš, Chule?" ušklíbl se Hangeng.
Heechul k němu přistoupil a rukama se opřel o jeho ramena.
"Hannie...?" zašeptal a natáhl se k jěho rtům. "Miluj se se mnou." zašeptal prosebně a hladově se přisál na jeho rty ...
 
(a nejen ELFky by umřely na nedostatek krve... - Keigh a Lulí s Keishatko by byly první.)
 
KONEC
 


Komentáře

1 Kaoru | 22. srpna 2011 v 20:09 | Reagovat

juuuj to je tam krásný děkuju ....další povídku prosím jo a lulí já bych byla hned po vás .....i když krve mam dost:D

2 Kayleigh McCamyo | Web | 22. srpna 2011 v 20:22 | Reagovat

xDDDD

jako, bejby ti řeknu, z téhle povídky jsem ležela na zemi v křečích smíchu. (VIZ pasáž ...a pak si ho omotal okolo pasu. (ten ručník). jako, děcka, to byla pasáž, která mě umrtvila aspoň na hodinu. No konec prostě.

A hej, bejby děsně moc děkuju za věnování, (sdílím tvůj názor na Yesungieho výrok) a taky musím říct, že naše spolupráce (však ty víš) bude stát za to xDDD)

3 ElenEstel | 22. srpna 2011 v 20:41 | Reagovat

wow

4 keishatko | E-mail | Web | 23. srpna 2011 v 14:24 | Reagovat

Hej...je až desivé ako ma poznáte...minuli sa mi kapesníky...a potrebujem transfúziu :D kriste presne takto som si to predstavovala...je jasné, že by mu nikto neveril, že zrovna jemu sa nepáčia chlapi :D cha...krásna poviedka :D musím si utrieť klávesnicu :D to viete, keď slintám, tak zabúdam na igelit, aby som ochránila klávesnicu :D :D :D

5 alisandra | Web | 24. srpna 2011 v 8:43 | Reagovat

hm...myslím, že nejste sami, kdo umírá na nedostatek krve XD

6 Hatachi | E-mail | 24. září 2011 v 20:10 | Reagovat

Nádhera,až sem měla slzy v očích. A nejen smíchu(ta sprcha...). A Chulí je docela náruživej tvoreček...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~