Chci tě 2/2

12. srpna 2011 v 16:18
Fandom: Naruto
Parning: Kanku/Naru
Warning: Yaoi 18+
Dodatek: Tahle povídka prostě nemohla skončit jen tak :D Buhehehe...to muselo mít pokračování....teď už vymyšleno mnou :D

Kankuro se pořádně koukl na Gaaru.Něco se mu v jeho výrazu nezdálo.Sasuke ležel asi metr od něj a byl očividně v bezvědomí.
Chvíli Gaaru zkoumal a pak vytřeštil oči pochopením.Gaara se tvářil...taj nějak...spokojeně..až moc.
"Tak tohle bych do tebe neřekl Gaaro.Možná bych si z tebe měl brát příklad."....ušklíbl se a otočil se k Narutovi.


"Myslím,že už vím,co se tam dělo."...Naruto na něj stočil překvapený pohled.Šok už dávn zmizel a teď na něm vysel pohledem a čekal co z něj vypadne.
No Kankuro mlčel a je se divně tlemil.
"Tak už to vyklop!"....popohnal ho netrpělivě.Kankuro udělal krok k němu a za pás ho k sobě přitáhl.
"Radši bych ti to ukázal."...zavrněl mu do ucha a následně ho olízl.Naruto zasténal a celý se zachvěl.
"Ale..to....t...tak jo.".....šiptl omámeně,když ho Kankuro začal líbat na krk.
Nikdo si ani nevšiml dvě osoby,které náhle zmizeli v obláčku kouře....


..."Kdy to jsme?"...rozhlédl se Naruto zmateně.
"V mém hotelovém pokoji."....odpověděl jednoduš Kankuru a políbil ho na rty.Naruto nachvíli stuhl.Nevěděl co dělat.Tohle byl jeho první polibek....vlastně třetí,jenže tanhle byl úplně jiný.Takový...zachvěl se při tom pocitu.
"Chci tě,Naruto."...špitl mu do rtů Kankuro a povalil ho na postel.Blonďáček vytřeštil oči.
"P...počkej!"...až teď si uvědomil,co se vlastně Kankuro chystá udělat.
"Co se děje?Rozmyslel sis to snad?"...nadzvedl tázavě obočí a přitom mu rozepínal mikinu.
"Já..jo....asi...já...já nevím...já.."....koktal Naruto.
Bože ten je tak roztomilej!pomyslel si Kankuro.
"teď už je ale pozdě couvnout.Jen tak tě odejít nenechám!"...zavrněl,než opět spojil jejich rty v polibku.Jazykem mu přejel po spodním rtu a Narutovi při tom unikl tichý sten.Kankuro toho hned využil a jazykem mu vklouzl do úst.Přitom mu rukama zajel pod triko a začal hladit jeho hebkou kůži.Naruto se pod jeho doteky rozechvěl.Bylo to tak...příjemné.Nesměle mu začal polibky oplácet.Kankuro se usmál a odtrhl se od něj,ale jen pro to aby se mohl zbavit oblečení.Rychle ze sebe sundal svou kombinézu,pod kterou měl ještě obyčejné černé triko,které ji hned následovalo.Poté z Naruta stáhl mikinu i s tričkem.Naruto na něj koukal ještě mírně vystrašenýma očima a celý se chvěl.
On má snad strach?...napadlo Kankura.Nejdřív si ho chtěl prostě jen vzít a odejít,no když ho teď vidí,jak pod ním bezradně leží....chtěl mu dát tolik něžnosti a lásky,kolik jí byl schopný...počkat?!..Lásky...je možné,že by se za tak krátkou dobu mohl zamilovat?
"Tohle je tvoje poprvé,že jo?"...zeptal se ho.Naruto jako na povel zrudl a odvrátil pohled.Kankuro se usmál a rukou ho přinutil otočit se spět k němu.Sklonil se těsně až k jeho rtům a zadíval se do jeho modrých kukadel.
"Nemusíš mít strach.Bude se ti to líbit.Slibuju."....špitl,než se mu přisál na rty.Naruta ty slova sčásti uklidnili.Stále měl strach.Nevěděl,co ho čeká,ale chtěl to.Moc.Chtěl JEHO.Rukama ho objal kolem krku a sám se přidal do polibku.Kankuro bloudil rukama po jeho nahé kůži a vychutnával si blonďáčkove steny.Z jeho rtů se pomalo přesunul na jeho krk,kdy po sobě zanechával rudé značky.Naruto sténal,jak mu to bylo příjemné a tiskl k sobě Kankura jak to jen šlo.Strach z něj pomalu opadl a on si zašal tuhle chvíli plně užívat.Líbilo se mu to.Až moc.Kankuro se jazykem posouval stále níž,až narazil na jednu jeho bradavku,kterou okamžitě vsál do úst.Rukou přitom zaměstnával tu druhou.Naruto hlasitě zasténal.Jemně ji zkousl a pak hned olízl.Cítil jak pomalu ztvrdla.Ještě jednou ji políbil,než jazykem opět sklouzl o něco níž,přičem za sebou nechával vlhkou cestičku.V jeho cestě ho zastavil až lem Narutových kalhot.Něco si pro sebe zavrčel a nepotřebný kus oblečení rychlým pohybem ruky odstranil rovnou i s trenkama.Pohlédl na Narutův vzrušený úd a mlsně si olízl rty.Naruto znova nabral rudého odstínu a už se chtěl rukama zakrýt,když mu je Kankuro chytl a přirazil vedla hlavy.
"Nemusíš se stydět,opravdu nemáš za co."...ušklíbl se a věnoval mu vášnivej polibek.Poté se opět sklonil k jeho údu a vzal ho do úst.Naruto hlasitě vykřikl a ruce zaryl do prostěradla,jak jím projela vlna slasti.Kankuro začal hlavou pomalu pohybovat nahorů a dolů.Přitom jednou rukou zabloudil k jeho otvoru,do kterého vnikl jedním prstem.Naruto ucítil nepříjemný tlak a okamžitě se stáhl.Kankurova šikovná ústa ale způsobila,že se po chvilce znovu uvolnil.Kankuro tedy zajel prstem ještě hlouběji a pak přidal ještě jeden.Chtěl Naruta pořádně připravit na svůj vpád.Naruto hlasně sténal pod návalem rozkoše a nechal si ho dělat,co jen chtěl.Pomalu ho začal roztahovat a zároveň ho rychlími pohybmi hlavy doháněl k šílenství.Netrvalo dlouho a Naruto s hlasitým výkřikem vyvrcholil do jeho úst.Kankuro všechnu tekutinu spolkl.Přitom do něj vnikl dalším prstem.Naruto vydýchaval právě prožitý orgasmus a čím vís se vzpamatovával,tím víc si uvědomoval cizí přítomnost ve svém konečníku.Byl to divný pocit,ale né nepříjemný.Naopak,byl příjemný.Kankuro z něj vyndal prsty a Naruto nesouhlastně zamručel.Kankuro ze sebe rychle schodil posledný díl oblečení a nasměroval svůj úd k Narutovmu otvoru.
"Uvolni se."...zašeptal mu do ucha a jemně ho do něj kousl.Přitom do něj pomalu začal vnikat.Naruto vyjekl bolestí a z očí mu vytrysklo pár slziček.Kankuro se přestal hýbat a všechny slzy slíbal.Rty mu přejížděl po očních víčkach a šeptal kojenštivá slůvka.Naruto mu obkroutil ruce kolem krku a přitáhl si ho pro zoufalý polibek.Kankuto se ochotně přidal a když si myslel,že je Naruto dostatečně uvolněn,pomalu se v něm pohl.Naruto zalapal po dechu,ale né proto,že by to bolelo.Vůbec to nebolelo.Bylo to úžasné!Prohl se proti Kankurovi a ten se v něm začal pomalu pohybovat.Pokojem se nesly vzrušené steny obou kluků.Když už Kankuro cítil,že se blíží k vrcholu,uchopil Narutův znovu vzrušený penis a začal ho třít.Stačilo ještě několik přírazů a oba vyvrcholili.Kankuro z něj vyklouzl a vyčerpaně se zvalil vedle něj.Vzal do ruky roh přikrývky a utřel Narutovo břicho od jeho spermatu.Naklonil se k Narutove tváři,která byla mírně zarudlá a vtisl mu jemný polibek.
"Bude to znít divně,ale miluju tě."...špitl a blonďáček se na něj překvapeně podíval.
"M...miluješ?"...knikl.
"Jo.A chtěl bych s tebou zůstat."...usmál se na něj.
"J..jak zůstat?"...nechápal modroočko.
"Chtěl bych s tebou chodit,Naruto."....řekl a Naruto na něj zůstal hledět s očima dokořán.Pak se ale hlasitě rozesmál a zabořil tvář do jeho hrudi.
"N..není pozdě...na...na to ptát se,něco ta..takového?"...dostal ze sebe.
"Lepčí pozdě,než nikdy."...usmál se Kankuro.Objal ho kolem pasu a Naruto se mu stulil v náručí.
"Taky tě miluju.".........

O tři dny později:
V nemocnici:

Gaara seděl naproti posteli,na které ležel černovlasý kluk a propaloval jeho tvář pohledem.Už tři dny tadi leží a ještě se neprobral.Gaara byl z toho úplně na nervy.Nevěděl,co je to za pocit,který zžírá jeho nitro,když ho tady takhle vidí.
Tak moc toužil po tom,aby otevřel oči,tak moc chcel vidět ty dvě temné hloubky,až ho to děsilo.
"Co je to se mnou!"...nechápal to.Vůbec si nevšiml,že se dveře do pokoje otevřely.Až nečí vyjeknutí ho upozornilo,že tady už není sám.
"Sakra!"...zaklel v duchu.Dával si takový pozor,aby ho tady nikdo neviděl a teď....Podíval se,kdo ho to nachytal.Ve dveřích stály dvě osoby.Růžovovlasá dívka,která měla v očích čírý děs a za níblonďatý kluk,který vypadal taky překvapeně,no né tak vyděšeně jako ona.
"To..ty..ty...co tady děláš?!Proč jsi tady?To ti nestačilo,cos mu udělal,ještě ho chceš teď zabít,nebo co?!"...začala ječet jako smysluzbavená.
"Uklidni se Sakuro,kdyby mu chcel něco udělat,tak by tady asi jen tak neseděl."...pročel kolem ní blonďák a sedl si na židli z druhé strany postela.
"A..ale Naruto."...knikla Sakura tiše.
"Neboj se,nic mu neudělá."...uklidňoval jí...."Mohla bys teď prosím jít,chtěl bych si s ním promluvit."...řekl,aniž by se na ni podíval.
"Ale.."
"Prosím Sakuro."...zdůraznil obě slůvka a Sakuře nezůstalo nic,jiné než ho poslechnout.Otočila se na opatku a zmizela za dveřmi.Předtím ale ještě střelila vražedným pohledem po Gaarovi.
"Něco mu uděláš a věř,že toho buděš do smrti litovat."...zavrčela výhružně.Naruto ještě chvíli počkal,než si byl úplně jist,že je nikdo nebude slyšet.
"Takže.."..začal..."Zabít ho nechceš,to je jasné.Tak proč jsi tady?"...zeptal se ho.Gaara mlčel.
"No?"....dožadoval se odpovědi.
"Nevím."...zněla nakonec jednoduchá odpověď.Chvíli zůstalo ticho.
"Vím co se stalo během vašeho boje,tedy...mám dvě doměnky a radil bych ti pro tvé dobro,modly se aby ta první nebyla správná."...řekl zrazu Naruto.
"A smím vědět jaké jsou to doměnky?"
"Řekni mi jen jedno,znásilnils ho,nebo to chtěl taky?"...propaloval ho Naruto očima.Gaara se při tom pohledu musel chtě-nechtě ošít.
"Chtěl."...odpověděl nakonec.
"Je možné,že bys ho miloval?"....překvapil ho další svou otázkou Naruto.
"Cože?"...vyjekl.
"Sedíš si snad na uších?"...zeptal se pobaveně Naruto.
"Já...prč bych ho miloval.?"..zeptal se.
"Nedělej se.Sedíš tady,odkdy ho přivezli a zmizíš jen,když tady někdo je."...řekl.
"Jak tohle víš?"....přihmouřil Gaara oči.
"Viděl jsem tě."...odpověděl jednoduše.
"Já nevím,co je to láska."..povzdechl si Gaara...."Možná něco cítím,ale nevím co to je.Ale bolí to tady,když ho takhle vidím."...chytl se na místě,kdy je strdce.
"Pak ho miluješ."...usmál se spokojeně Naruto.
"Zřejmě to tak bude."
"Už jste skončili?"...ozval se hlas z postele a oba se překvapeně podívali na Sasukeho.
"Jak dlouho už jsi vzhůru?"...zeptal se Naruto,když se vzpamatoval.
"Od té chvíle,co tady ta cvoklá husa tak ječela."...uchechtl se Sasuke.
"No dovol!Jaká husa!Já mám o tebe strach a ty takhle?"....ozvalo se ode dveří a všichni se tam podívali.
"Sakuro?Neměla jsi odejít?"....Narutovi začalo mírně škubat obočím.
"Měla,ale venku je nějáky kluk-Kankuro a odkazuje ti,že si máš pohnout,jinak půjde za hokage sám.".....řekla a vešla do pokoje.
"Ježiši fakt!"...plácl se Naruto do hlavy a vyskočil na nohy.
"Kankuro?Proč za hokage?"...nechápal Gaara.
"Ale...tak něják se rozhodl zůstat tady v Konoze,tak to jseme říct bábince."...poškrábal se Naruto za krkem.
"Tak to jdu taky.U nás mě stejně všichni nenávidí."...vstal taky Gaara.
"Proč?"...zeptali se všichni naráz.
"Protože?...odmlčel se na chvíli a přemýšlel,jestli jim to říct...."Mám v sobě zapečetěného démona."...řekl nakonec a čekal zděšené pohledy,no ty nepřicházeli.
"Tak tedy jdeme!"...usmál se Naruto a zamířil ke dveřím.
"Vám t nevadí?"...zeptal se překvapeně.
"A proč,vždyť tohle pako má v sobě taky démona."....odpověděla s úsměvem Sakura.Gaarovi málem padla čelist,ale ovládl se.Nakonec se musel usmát.
"Myslím,že tohle bude ještě zajímavé."......

KONEC
 


Komentáře

1 Hanako Hyuuga | E-mail | Web | 3. září 2011 v 19:07 | Reagovat

super povídka...Umíš skvěle psát:-)

2 May Darrellová | Web | 4. prosince 2011 v 16:55 | Reagovat

Tak tohle byla dokonalá povídka... :D =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~