A co palačinky?

12. srpna 2011 v 16:12
Fandom: Naruto
Parning: Sasu/Naru
Warning: Yaoi 18 +
Dodatek: Muhíííí...takhle to dopadá,když dostanu chuť na palačinky.....prostě...inspirace útočí za každým rohem :D

"Sasuke?".....prolomil ticho pokoje blonďáček a podíval se na svého spolubydlíciho.
"Hmmm?".....zeptal se Sasuke,aniž by vzhlédl od učebnice.
"Udělej mi palačinky."
"Cože?"......Sasuke odtrhl hlavu od učení a překvapeně se na něj podíval.Naruto se na něj jen nevinně koukal.
"Palačinky.".....zopakoval Naruto s nevinností v hlase.

"Ne."....odpověděl jednoduše Sasuke a vrátil se k učení.Nechápal kde na ty blbosti Naruto chodí.
"Proč?"......nechápal Naruto.
"Dělal jsem je v pondělí.".....zněla Sasukeho odpověď.
"No a?"
"Dnes je úterý." Odpověděl klidně Sasuke.Rozhodně netoužil po tom stát v kuchyni a prplat se s nějákými palačinkamiNaruto však byl jiného názoru.
"Prosííím Sasu-chan."....klekl se na kolena a sepjal ruce.Přitom nahodil šťenecí kukuč o kterém ví,že na Sasukeho vždy zabere.Sasukemu zacukalo v obočí a padíval se na Naruta.
"Neříkej mi Sas...."....došli mu slova,když uviděl,jak se Naruto tváři.Vypadal tak roztomile.Přímo k pomilování.
"Naruto...."...zavrčel výhružně...."Tohle nedělej.."....varoval ho,ale Naruto se tvářil nechápavě.
"Co jako?"...usmál se a svůdně zamrkal.Sasuke měl pocit,že vyletí z kůže.
"Zahráváš si s ohněm víš?"......vstal ze křesla a klekl si před Naruta.
"Já oheň rád."....špitl a naklonil se blíž k Sasukemu.
"Jak myslíš.".....ušklíbl se Sasuke a vrhl se na Narutovi rty.Ten jen slastně zasténal a přitiskl se na Sasukeho tělo,jak jen to šlo.Palačinky si přeci může vyžadonit kdykoli a taky....tohle je lepší jako nějáke palačinky.V duchu se ušklíbl.Ochotně vpustil Sasukeho jazyk do svých úst a nechal ho celé je prozkoumat.On sám mu zatím začal pomalu rozepínat knoflíčky tmavěmodré košile.Hned jak s tím byl hotov,jednoduše ji z něj ztrhl a povalil ho na zem.Rty se přesunul na jeho krk a okamžitě na něm udělal rudý flíček.Sasuke jen slastně zasténal a nechal Naruta ať si dělá co chce.Alespoň prozatím.Naruto se jazykem začal posouvat níž,až zavadil o Sasukeho bradavku.Jemně ji obkroužil jazykem a pak za ni zatahal zubama.
"N..naruto..".....vydechl Sasuke vzrušeně a převalil se nad Naruta.Jedným rychlím pohybem z něj serval tričko a přisál se na jeho rty.Naruto se ale rukama zapřel o jeho hruď a odtáhl ho od sebe.Sasuke se na něj nechápavě podíval.
"A co palačinky?".....svůdně se na něj usmál.
"Udělám je...pak....slibuju.".......slíbil okamžitě a přitom se na něj koukal touhou zastřenýma očima.Naruto ale přesto věděl,že mluví pravdu.Sasuke svoje sliby vždy plnil.Usmál se a nadzvedl se tak aby rty dosáhl k Sasukeho uchu.
"Věřím ti."...špitl a jazykem mu přejel po ušním lalůčku.Přitom se vítězně ušklíbl.Bude mít palačinky a taky menší bonusek.Sasuke jen slastně zapředl a přisál se na Narutův krk,který se mu tak lákavě ponoukal.Naruto zaklonil hlavu,aby měl Sasuke lepší přístup a rukama mu vplul do vlasů.Sasuke se rty posouval stále níž,přičemž po sobě zanechával vlhkou cestičku a rukama projížděl po Narutove bronzově opálené kůži.Naruto slastně vydechl a rozechvěl se pod Sasukeho jemnými doteky.Tak jako předtím Naruto,Sasuke se rty přisál na jednu jeho bradavku.Kroužil kolem ní jazykem a sál ji dokud neztvrdla.Poté se přesunul na druhou,se kterou opakoval to samé.Naruto se pod ním slastně svíjel a vzdechal jeho jméno.Sasukeho rty se posouvaly stále níž až k Narutovmu pupíku,do kterého vklouzl jazykem.Přitom ho obratně zbavil spodného dílu oblečení a rukou přejel po jeho vzrušném údu.Naruto slastně vzdechl a Sasuke se usmál.Tolik miloval Narutove steny,ketré dokazovali,že se mu to líbí.Že ho miluje.Opustil Narutův pupík a přesunul se k jeho klínu.Slabě foukl na Narutovu špičku a ten se celý rozechvěl.Sklonil se až k jeho údu a jemně ho políbil.Poté ho celý pohltil.
"S...sasuke!".....vykřikl Naruto a prohl se proto jeho ústem.Sasuke začal až mučivě pomalu pohybovat hlavou,čím Naruta přiváděl do šílenství.
"Sasuke...prosím!".....vydechl Naruto z rukou v Sasukeho vlasech.Ten se slitoval a nechal Naruta udávat si vlastní tempo.(které bylo o hooodně rychlejší :P)Mezitím se jednou rukou přesunul k Narutově dírce,do které vnikl hned dvěma prsty a když z Narutove strany necítil žádny odpor,okamžitě nimi začal pohybovat a roztahovat ho.Naruto cítil,že do něj Sasuke vnikl prstama a jeho tělem projela ještě větší slast.Stačilo jen několik pohybů hlavy a Naruto s výkřikem vyvrcholil do Sasukeho úst.Ten všechno spolikal a naklonil se zpět k rudému Narutovi a by mu mohl vtisnout vášnívý polibek.Přitom z něj vyndal prsty.Naruto nesouhlasně zamručel a hodil na Sasukeho ošklivý pohled.
"Jen vydrž lištičko."...ušklíbl se Sasuke a rychle ze sebe shodil poslední zbytky oblečení.Nadzvedl Naruta za boky a nasměroval svůj vzrušný úd k jeho dírce.Pomalu do něj začal pronikat,což se Narutovi očividně nelíbilo,protože se proti němu trhavě pohnul,čímž uchychlil jeho vstup.Oba hlasitě zasténali a Sasuke se v něm hned začal pohybovat.Naruto obkroutil nohy kolem jeho pasu a ještě víc se na něj tiskl.Sasuke přirážel stále rychleji a když už cítil,že brzi vyvrcholí,uchopil do ruky Narutův,znovu vzrušený úd a začal ho třít v rytmech přírazů.Stačila chvilka a Naruto už podruhé vyvrcholil.Sasuke naposled přirazil a vykřiknutím Narutova jména ho naplnil svým semenem.Vystoupil z něj a vyčerpaně se vedle něj svalil.Naruto se k němu otočil a rukou ho pohladil po tváři.Sasuke ho objal kolem pasu a přitiskl si ho k sobě.
"Miluju tě.".....špitl tiše Naruto a políbil Sasukeho na rty.
"Taky tě miluju."...odpověděl stejně tak Sasuke a Naruto se ušklíbl.
"A teď ty palačinky."...........


Konec
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~